Προς το περιεχόμενο

"Έφυγε" ο Τζίμης Πανούσης


mustafank

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δηλαδή?

 

Δηλαδή, φίλε μου, διατηρώντας το δικαίωμα να αλλάξω την γνώμη μου, τείνω να συμφωνήσω εν τέλει με την "ανάγνωση" που έκανες. Πόσο λυπάμαι, μακάρι να μην το είχα γράψει και να μην είχα σχολιάσει το συλληπητήριο.

Τι να πω πια.

 

Ο άνθρωπος έφυγε πια, και όλα τα συλληπητήρια των πολιτικών και λοιπών, μαζί με τη σπέκουλα που του γίνεται, δεν θα τον φέρει πίσω.

Εχω αηδιάσει με όλα αυτά, όπως έγραψε και κάποιος άλλος συμφορουμίτης προηγουμένως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή, φίλε μου, διατηρώντας το δικαίωμα να αλλάξω την γνώμη μου, τείνω να συμφωνήσω εν τέλει με την "ανάγνωση" που έκανες. Πόσο λυπάμαι, μακάρι να μην το είχα γράψει και να μην είχα σχολιάσει το συλληπητήριο.

Τι να πω πια.

 

Κάτσε ρε παλικάρι, τι σου άλλαξε την γνώμη?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε ρε παλικάρι, τι σου άλλαξε την γνώμη?

 

Ε, δεν είναι του παρόντος να το κάνουμε chat, και δεν είναι και ωραία πράγματα αυτά, ενώ από την αρχή προσπαθώ να σεβαστώ τη μνήμη του Τζιμη.

Παραδέχομαι όμως ότι τα πράγματα δεν είναι πάντα όπως καλόπιστα τα βλέπω. Μάλλον είμαι πολύ αγαθιάρης τελικά.

Period.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου.

 

Φούζιον, μ ενδιαφέρει αυτη η κουβέντα αλλα ειλικρινα δεν θελω να την κανω αποψε γιατι αν αναλογεί οποιοδήποτε έστω και ελαχιστο μεριδιο ευθυνης σε κάποιον δεν ειναι η βραδια να το πουμε, ουτε αξιζει να δικαστεί αποψε κανένας Νταλάρας- αυτό το thread πρέπει να ανήκει στον Πανουση και στις δικες μας μνημες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φούζιον, μ ενδιαφέρει αυτη η κουβέντα αλλα ειλικρινα δεν θελω να την κανω αποψε γιατι αν αναλογεί οποιοδήποτε έστω και ελαχιστο μεριδιο ευθυνης σε κάποιον δεν ειναι η βραδια να το πουμε, ουτε αξιζει να δικαστεί αποψε κανένας Νταλάρας- αυτό το thread πρέπει να ανήκει στον Πανουση και στις δικες μας μνημες.

Σύμφωνοι. :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό το thread πρέπει να ανήκει στον Πανουση και στις δικες μας μνημες.

++

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κομμάτι "Φθηνό Ζεϊμπέκικο για το Γιώργο" που, για ευνόητους λόγους, και λόγω και του τελευταίου του στίχου, δε μπήκε στο δίσκο Obi Obi Bi, όταν κυκλοφόρησε με την Real News.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου