Προς το περιεχόμενο

To "μπα" μου από εδώ και πέρα στα off topic.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως έχω περιέργια να μάθω / να μου πείτε , ποιου μέλους είναι το χιλιοστό πρόσωπο και χιλιοστό account ο SpyrosMan που εμφανίζεται ξαφνικά όταν υπάρχει διαφωνία πολύ συγκεκριμένων μελών και μοιράζει τα "μπα" με το τσουβαλι

Του από πάνω, αυτό είναι γνωστό τι ρωτάς? 45 Γιάννηδες ενός κοκκόρου γνώση , νικηταρά μου εσύ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Του από πάνω, αυτό είναι γνωστό τι ρωτάς? 45 Γιάννηδες ενός κοκκόρου γνώση , νικηταρά μου εσύ

 

Συμμαζέψου/ Για ακόμα μια φορά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης υποδηλώνουν και κομπλεξικούς κατά φαντασίαν σταυροφόρους που θα σώσουν τον κόσμο από τα οφτόπικ άλλων κακών μελών

 

Δλδ μόλις βάζω "μπα" θα σβήνονται τα off-topic?

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το κάνουμε προσωπικό, ούτε να αναλύσουμε τα "μπα" του καθένα και για ποιόν λόγο δόθηκαν.

 

Ο καθένας, εφόσον υπάρχει αυτη η δυνατότητα (κακώς για εμένα), ας κάνει χρήση όσο πιο "συνετά" μπορεί.

 

Δεν θα σχολίαζα συμφορουμίτη που συμμετέχει στο φόρουμ και αιτιολογεί κλπ κλπ επειδή βάζει "μπα"

 

Σχολίασα ένα alias που βλέπεις το username του μόνο στο "μπα" & "διαφωνώ" και έχει να γράψει άποψη πολύ καιρό ( νομίζω κάποτε κάτι έγραφε )

 

Και επειδή το noiz είναι μικρό κλαμπ πλέον ( λίγοι και κάλοι αν θες ) και επειδή ως επί το πλείστον συμμετέχουν καλοί μουσικοί και μιας σχετικής ηλικίας είναι μεγάλη ντροπή τέτοια φαινόμενα

 

όλοι εμείς οι υπόλοιποι που μοιράζουμε ή δεχόμαστε downvotes τουλάχιστον εκτιθέμεθα με μια άποψη έστω

 

ήθελα να το γράψω καιρό . Θέλω να πιστεύω ότι μετά από τα λίγα χρόνια που συμμετέχω και τα 500 ποστ μου , να έχω δείξει ότι δεν έχω κακές προθέσεις

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ μόλις βάζω "μπα" θα σβήνονται τα off-topic?

Αν γίνεται θα ήταν καλό, να το κοιτάξει η διοίκηση για να εφαρμοστεί άμεσα. Θα είσαι η NoizPolice. Μετά θα βρούμε και κάποιον ΝoizΠυροσβέστη να επεμβαίνει όταν τσακώνονται συμφορουμίτες για να σβήνει τη φωτιά. Και έναν NoizΓιατρό να επεμβαίνει όταν κάποιος πάθει καρδιά ή εγκεφαλικό με αυτά που γράφω/ουμε, NoizΔικηγόρο και πάει λέγοντας.  ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γίνεται θα ήταν καλό, να το κοιτάξει η διοίκηση για να εφαρμοστεί άμεσα. Θα είσαι η NoizPolice. Μετά θα βρούμε και κάποιον ΝoizΠυροσβέστη να επεμβαίνει όταν τσακώνονται συμφορουμίτες για να σβήνει τη φωτιά. Και έναν NoizΓιατρό να επεμβαίνει όταν κάποιος πάθει καρδιά ή εγκεφαλικό με αυτά που γράφω/ουμε, NoizΔικηγόρο και πάει λέγοντας. 

...εχουμε ;D

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως, πάντα ήθελα να γίνω πυροσβέστης αλλά δεν πρόλαβα την εποχή που μπαίνεις μέσω πανελληνίων και η ακαδημία ( ορθά προφανώς ) έχει πολύ δύσκολα αθλήματα  :( :( :(

 

οπότε ας γίνω στο νοιζ  ;D

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γίνεται θα ήταν καλό, να το κοιτάξει η διοίκηση για να εφαρμοστεί άμεσα. Θα είσαι η NoizPolice. Μετά θα βρούμε και κάποιον ΝoizΠυροσβέστη να επεμβαίνει όταν τσακώνονται συμφορουμίτες για να σβήνει τη φωτιά. Και έναν NoizΓιατρό να επεμβαίνει όταν κάποιος πάθει καρδιά ή εγκεφαλικό με αυτά που γράφω/ουμε, NoizΔικηγόρο και πάει λέγοντας.  ;D

 

Σε ευχαριστώ για τη μεγάλη σημασία που δίνεις στα "Μπα" μου.

Με τιμάς.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ κάνω διασώσεις. Άμα χρειαστείτε κάτι φωνάξτε. Αλλά τίποτα που να έχει και μια πρόκληση για εμένα γιατί είμαι μιας κλάσης πλέον. Τιπότα από σεισμό με υψηλό μέγεθος συνεπειών σύμφωνα με την κλίμακα Μερκάλι, extraction τραυματιών/αμάχου πληθυσμού από εμπόλεμη ζώνη σε ασφαλή τοποθεσία, τέτοια πράγματα αντρίκια.  χαχαχααχαχαχαχ οχι για ψύλλου πήδημα. Τα απλά στα νιάτα μου.

 

Να ορίσουμε αρμοδιότητες, θα βάλουμε καθήκοντα, τίτλους, οργανογράμματα, να έχουμε πρωτόκολλα αντιμετώπισης. Οργανωμένες δουλειές θέλω. Όχι στην τύχη και στα λόγια. Με χαρτιά, δεσμεύσεις, εγκλήσεις, αντεγκλήσεις, πειθαρχικές ποινές.

 

Επίσης για άλλες επιτελικές θέσεις για θέματα π.χ. που έχουν να κάνουν με τον αδηφάγο καπιταλισμό και την αντιμετώπισή του μέσω των οργανωμένων λαϊκών αγώνων, ευχαρίστως να μετέχω.

 

Μπά!!!

χαχαχαχααχααχαχααχαχα

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου