Προς το περιεχόμενο

SQUIER Contemporary series


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νέα σειρά από την Squier με μοντέρνα χαρακτηριστικά (όπως λέει) για hard rock και metal παίχτες. Βλέπω reverse και matching color headstock, humbuckers κλπ

 

Squier-Contemporary-strat-HH-Series.jpg

 

Squier-Contemporary-Telecaster-HH-Series.jpg

 

squierblu_1024x1024.jpg?v=1515275005

 

squierfloyd_1024x1024.jpg?v=1515274638

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στη Squier.

Όλο και καλύτερα.

Αν καταφέρει να κρατήσει λίγο και τις τιμές, η επόμενη μου κιθάρα θα είναι Squier.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε εντάξει 3-4 κατοστάρικα είναι καλή τιμή πιστεύω

 

Ναι αλλά μέχρι εκεί. Οι CV έχουν αρχίσει να ξεφεύγουν.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σα να μου φαινεται οτι η squier διαβασε ενα προηγουμενο θεμα εδω στο νοιζ περι superstrats  και ειπε.. superstrat θελετε ? παρτε να 'χετε..!!!! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

   

Μπράβο στη Squier.

Όλο και καλύτερα.

Αν καταφέρει να κρατήσει λίγο και τις τιμές, η επόμενη μου κιθάρα θα είναι Squier.

 

    Μπράβο στη squier ή μπουου στην fender που σαν να έχει ξεφύγει σε τιμές στα αμερικάνικα προϊόντα ...? Από την στιγμή που η squier αποδεικνύει ότι τα πράγματα είναι απλά.... Βέβαια δικιά τους είναι η ''συνταγή'' και όσο θέλουν μπορούν να την πουλάνε, όσο απλή και να είναι, αλλά ρε παιδιά 1600-1700 η american pro?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω μια καλύτερη ιδέα, να φέρουν και στην Ευρώπη μια γραμμή παραγωγής, Fender MIE. Ή ακόμα καλύτερα στην Ελλάδα. Ποιός δεν θα αγόραζε μια Fender MIG?  Τιμαί ασυναγώνισται  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω μια καλύτερη ιδέα, να φέρουν και στην Ευρώπη μια γραμμή παραγωγής, Fender MIE. Ή ακόμα καλύτερα στην Ελλάδα. Ποιός δεν θα αγόραζε μια Fender MIG?  Τιμαί ασυναγώνισται  ;D

 

Tί MIG και MIΕ μας τσαμπουνάς αγόρι μου?  ;D (αν και το MIG δεν θα ήταν και τόσο άσχημο, μιας και τα ''ε'' στις Fεndεr είναι τα ελληνικά  ;D )

 

Η λύση είναι μία, ήδη υπάρχει χρόνια και λέγεται ΜΙΜ.

 

Και πιο συγκεκριμένα, λέγεται Classic player (και πάνω) MIM. CP, Baja, Roadworn....

 

Πίνω νερό στο όνομα αυτών των μεξάνικων κιθαρών προσωπικά.

 

Άμα είσαι τυχερός, τις βρίσκεις και μεταχειρισμένες λίιιγο παραπάνω από τις squier CV (οι οποίες είναι και αυτές εξαιρετικές).

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου