Προς το περιεχόμενο

Lady Gaga.


vagelism

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βγάζει τα εκατομμυριάκια της με το πα-πα-πα-πόκερ φέης πα-πα πόκερ φέης, να-να-να-να, βγάζει και γούστα στα ρεπό με τον Bennett, τον Sting ή όποιον άλλον. Για να κουοτάρω τον σύγχρονο φιλόσοφο, bi-winning η Γκάγκα.

 

Αν είχα την επιλογή να κάνω τον πόψταρ εξτραβαγκάντε και να βγάζω κέρατα ή να χτυπάω κάρτα 7.30-17.00 στο κουβούκλιο, μαντέψτε τι θα έκανα, είχα δεν είχα ταλέντο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θέμα λαίδη γκαγκα νομίζω το εξαντλήσαμε (ξανά) πριν κανα χρόνο...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες αργότερα...

3 - 4  νεα τραγουδια του Γκαγκακιου που επεσαν προσφατα στην αντιληψη μου και μου δειχνουν ακομα περισσοτερο ποσο εξαιρετικη ειναι σαν τραγουδιστρια αλλα και σαν συνθετης.

https://youtu.be/52nfjRzIaj8?list=RDbo_efYhYU2A

https://youtu.be/8uGVZoqJjn4?list=RDbo_efYhYU2A

https://youtu.be/8ll04Zzw5UM?list=RDbo_efYhYU2A

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειμαι φαν του ειδους και δεν αντεχω την ποπ γενικοτερα. Για την ιδια εχω εξαιρετικη αποψη σαν καλλιτεχνιδα.  Πρωτα δημιουργος και μετεπειτα performer. Ειναι εκει που ειναι με το σπαθι της και με τη σκληρη δουλεια της. Σκαλι σκαλι ανεβηκε και τιποτα δεν της χαριστηκε. Οταν υπαρχει παθος, ταλεντο, και σκληρη δουλεια, γινονται σπουδαια πραγματα.

Νομιζω θα πηγαινα να δω ενα σοου της, αν και την προτιμω καθιστη. Και οντως πολυ νευροσπασμα...

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα πρόσφατα ότι έπαιξε σε μια ταινία (Α Star Is Born) και ότι είναι εξαιρετική, μπορεί να χτυπήσει και Όσκαρ.
Υποδύεται μια ερασιτέχνιδα τραγουδοποιό που βοηθάει έναν τραγουδιστή της κάντρι να ξεφύγει από τον αλκοολισμό και να επιστρέψει στη σκηνή, ο οποίος -τι πρωτότυπο, την και τον ερωτεύεται.

Από την πλευρά του, ο τύπος πιστεύει πολύ΄σε αυτήν, τη βρίσκει όμορφη και τη βοηθάει να ανακτήσει την αυτοπεποίθησή της και να βγει στη σκηνή μαζί του και μπάμ! Θέλω να τη δω, διότι θα έχει και μουσικό ενδιαφέρον και επιπλέον, έτσι χωρίς εξτραβαγκάντσες στο μέηκ απ και ξεδιπλώνοντας την ωραία της φωνή (διότι τι να λέμε, η τύπισσα το'χει) μου φαίνεται πιο συμπαθής από ποτέ. Παλιό , καλό Χόλιγουντ θα πει κάποιος, αλλά η Γκάγκα παίζει πολύ πιο εύκολα και πειστικά την άβγαλτη και ανασφαλή τραγουδίστρια από κάποια Μαράια Κάρεϊ σε ένα αντίστοιχο στόρυ αν θυμάμαι καλά...
 

 

Επεξεργασμένο από Tamtam
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την είδα την ταινία.... ήθελε η κοπέλα μου να την δούμε στο σινεμά μιας και είναι και αυτή τραγουδίστρια χαχαχαχ. η μουσική της ταινίας μας έκανε πολύ θετική έκπληξη, ίσως είναι από τα καλύτερα στοιχεία της ταινίας μιας και το στόρυ είναι γνωστό... η ταινία είναι remake του remake ώ remake όπως πιθανολογώ πως γνωρίζετε οι περισσότεροι . η lady gaga ήταν καλή αλλά δεν είχε την ερμηνευτική άνεση και ποιότητα του cooper ο οποίος έδωσε ρέστα στην ταινία ... ακόμα και κάποιοι δεύτεροι ρόλοι ήταν πολύ ποιοτικοί (ο αδερφός του cooper). στο στοιχείο της η gaga ήταν σούπερ...  

The Bass Dredd

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα μικρο making off της ταινιας..

Και εγω δηλωνω εντυπωσιασμενος απο το soundtrack της ταινιας και απο τον Bradley ..που εμαθε να τραγουδαει να παιζει κιθαρα κ πιανο για τις αναγκες τις ταινιας..

και αυτο εχει ενδιαφερον

 

Επεξεργασμένο από vagelism
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου