Προς το περιεχόμενο

Καλα ηταν οσο ΚΡΑΤΗΣΕ....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον αγαπημενοι μου συναγωνιστες εδω σας ΧΑΙΡΕΤΩ... :wink:

 

Νομιζω οτι οτι ειχα να δωσω στο φορουμ αυτο τα εδωσα,οποτε η παρουσια μου εδω ειναι πλεον περιττη.

 

Απο τη στιγμη μαλιστα που δεχομαι προσωπικες επιθεσεις & ολοι κανουν σαν να μη συμβαινει τιποτα αντιλαμβανομαι οτι πλεον μαλλον ...περισσευω εδω μεσα :wink:

 

Περασα πολυ καλα μαζι σας και θα μου λειψετε,αλλα απο την αλλη ισως ειναι και για το καλο του φορουμ να αναλαβουν οι πολλοι αξιοι & εμπειροι συμφορουμιτες μου την συνεχη συνεισφορα στα θεματα του.

 

Φιλακια πολλα λοιπον & δυναμη για καλη συνεχεια σε ολους σας.

 

Take care

 

SUPERFUNK

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 135
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λοιπον αγαπημενοι μου συναγωνιστες εδω σας ΧΑΙΡΕΤΩ... :wink:

 

Νομιζω οτι οτι ειχα να δωσω στο φορουμ αυτο τα εδωσα' date='οποτε η παρουσια μου εδω ειναι πλεον περιττη.

 

Απο τη στιγμη μαλιστα που δεχομαι προσωπικες επιθεσεις & ολοι κανουν σαν να μη συμβαινει τιποτα αντιλαμβανομαι οτι πλεον μαλλον ...περισσευω εδω μεσα :wink:

 

Περασα πολυ καλα μαζι σας και θα μου λειψετε,αλλα απο την αλλη ισως ειναι και για το καλο του φορουμ να αναλαβουν οι πολλοι αξιοι & εμπειροι συμφορουμιτες μου την συνεχη συνεισφορα στα θεματα του.

 

Φιλακια πολλα λοιπον & δυναμη για καλη συνεχεια σε ολους σας.

 

Take care

 

SUPERFUNK[/quote']

Μήπως η απόφασή σου αυτή ικανοποιει τους "εχθρούς" σου; Δηλαδή καλό σ 'αυτούς κάνεις και όχι στο noiz... :wink:

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μη συμφωνούμε σε τίποτα από ότι φαίνεται (χαχααχχαχα!), αλλά νομίζω πως δεν θα ήταν σωστό να αποχωρήσει κάποιος από ένα φόρουμ επειδή κάποιοι (δεν έχω ιδέα τι παίχτηκε) μπορεί να ξεπέρασαν τα όρια.

 

Δεν αξίζει τον κόπο, πιστεύω, να αποχωρήσει κάποιος από ένα φόρουμ το οποίο (υπό)στηρίζει, επειδή κάποιος άλλος τον ωθεί σε κάτι τέτοιο. Είμαι της άποψης πως λίγη αναισθησία και καλώς εννοούμενη "γαϊδουριά" δεν κάνει κακό...

 

Όχι ότι μου πέφτει λόγος βέβαια, απλά είναι η άποψη μου.

bass @ vertigo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sf πριν φυγεις κανε αλλα 14 ποστ να γινουν 6000!

τωρα περα απο την πλακα ειχαμε και εμεις παλιοτερα διαμαχες και μου την ειχες δωσει κανονικα.αλλα αυτο που κανεις ειναι παιδικο οι μεγαλοι ανθρωποι δεν αποφευφουν την μαχη.οσο για τις προσωπικες επιθεσεις με το να το βαζεις στα ποδια δεν κανεις τιποτα αλλλο απο το να διχνεις αδυναμια!!!

φιλικα ηλιας

Practice cures most tone issues - John Suhr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΡΙΣΤΕ; 8O 8O

 

Πάντως κάποια δημόσια επίθεση (όχι διαφωνία) δεν υπάπεσε στην αντίληψή μου...

 

Θα σου πρότεινα να το ξανασκεφτείς, αλλά η απόφαση είναι δική σου.

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλα αυτο που κανεις ειναι παιδικο οι μεγαλοι ανθρωποι δεν αποφευφουν την μαχη.οσο για τις προσωπικες επιθεσεις με το να το βαζεις στα ποδια δεν κανεις τιποτα αλλλο απο το να διχνεις αδυναμια!!!

 

Αυτό που γράφεις εκτός από 'καραμέλα' είναι και τελείως παιδιάστικο. :roll:

 

Καμμιά σχέση με την πραγματικότητα και την καθημερινή εμπειρία, και αν θέλεις πίστεψέ με και θα δεις που σε 10 χρόνια θα καταλάβεις ότι έχω δίκιο. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου