Προς το περιεχόμενο

Καλα ηταν οσο ΚΡΑΤΗΣΕ....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολλές φορές δεν έχει καν σημασία το τι "έγινε" αλλά το πως το εκλαμβάνει συγκυριακά ο θιγόμενος...

 

Γι αυτο Νικόλα κάτσε στ΄αυγά σου γιατί αν φύγεις θα ...κρυώσουν :lol:

μέχρι τα 100.000 post που θα βγεις σε σύνταξη έχεις καιρό... :wink:

 

+100000000000000000001 :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 135
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τι έγινε ρε παιδιά πάλι;;;

 

Που πας βρε superfunk πάνω που σκεφτόμουν να αρχίσω rockinger project φάση telecaster, έτσι για να δω τι βρίσκετε σε αυτές τις απαίσιες fender ( :twisted: :twisted: :twisted: ) και φεύγεις; Πάνω που θα ήθελα να μου λύσεις και κάποιες απορίες! Πάντως δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά!!!

Τον τελευταίο καιρό σαν να έχει παραγίνει το κακό!!!

 

Χθες το βράδυ κοίταζα παλιά (ως πολύ παλιά) post εδώ στο Νοιζ και κάτι παρόμοιο είχε συμβεί πάλι (εκεί στα Χριστούγεννα του 2004). Λέτε ο αρχηγός να αρχίσει να βάζει καμιά τάξη εδώ μέσα, για να μην επαναληφθούν παρόμοια γεγονότα, τα οποία υποβαθμίζουν την ποιότητα του noiz;

 

Superfunk θα πρέπει να τα θυμάσαι αυτά, καθώς μόλις είχες γίνει modulator!!!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα κάνεις!!! Δεν πιστεύω να το εννοείς αυτό. Θα είναι πραγματικά ένα πλήγμα για το noiz και το λέω με όλη την συναίσθηση για την βαρύτητα της δήλωσης μου.

Φίλε Νίκο δεν σε ξέρω προσωπικά όμως έχεις δώσει αρκετή βοήθεια μέσα από τα γραπτά σου σε μένα και σε πολλά άλλα μέλη εδώ μέσα. Για ξανασκέψου το λίγο αύριο πιο ήρεμα.

Σε περίπτωση που τελικά θέλεις, όπως και να έχει, να την κάνεις...

δες αν θέλεις το προσωπικό μήνυμα που σου στέλνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν για αυτούς που δεν ξέρουν μάλλον `πρέπει να πρόκειται για το τέλος του thread "Εύγε Gibson". Εκεί νομίζω έγινε το κακό. Αν και πρέπει να έχουν διαγραφεί κάποια posts....

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ξέρω αν θα επιμείνεις στην απόφασή σου...

προσωπικά θέλω να σε ευχαριστήσω για τις πολλές και καλές συμβουλές σου ,είτε μέσα απο private messages είτε από το forum

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε καλά τώρα δεν είναι σοβαρός λόγος αυτός. Εκτός και αν ο άνθρωπος λειτούργησε συμφορητικά και κάποια στιγμή δεν άντεξε άλλο και βρόντηξε!!!!

Πάντως θα το ξαναπώ ότι

ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον αγαπημενοι μου συναγωνιστες εδω σας ΧΑΙΡΕΤΩ... :wink:

 

Νομιζω οτι οτι ειχα να δωσω στο φορουμ αυτο τα εδωσα' date='οποτε η παρουσια μου εδω ειναι πλεον περιττη..... κλπ κλπ

 

[/quote']

 

Tιιιιι????? :evil: :evil: Γιατί φεύγεις?Τώρα τελευταία ασχολούμαι με την πεταλιέρα και δεν μπαίνω πολύ στο forum οπότε δεν ξέρω τι έχει παιχτεί.Μη φεύγεις ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.Ποιος θα υπερασπίζεται τώρα τις Fender???Αυτές τις καημένες δεν τις σκέφτηκες??Μην σκέφτεσαι μόνο τον εαυτό σου :lol: :lol: :lol:

 

Σοβαρά τώρα,αν φύγεις το forum δε θα είναι το ίδιο.Είσαι από τους πιο έμπειρους πιστεύω εδώ στα θεματα της κιθάρας αλλά από όταν άρχισα να ασχολούμαι με τον noiz εσύ και ο janick μου φαινόσασταν κάτι σαν τους παππούδες που με τη σοφία τους προσπαθούν να βοηθήσουν τον κόσμο πάντα με εύθυμο χαρακτήρα(no offense meant γαι το "παππούδες".

 

 

ΓΥΡΙΣΕΕΕΕΕ ΣΟΥ ΛΕΩ ΓΥΡΙΣΕΕΕΕ.ΣΠΑΕΙ Η ΦΩΝΗ ΜΟΥ ΣΙΔΕΡΑ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε καλά τώρα δεν είναι σοβαρός λόγος αυτός. Εκτός και αν ο άνθρωπος λειτούργησε συμφορητικά και κάποια στιγμή δεν άντεξε άλλο και βρόντηξε!!!!

Πάντως θα το ξαναπώ ότι

ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ

 

Ειπώθηκαν και άλλα πράγματα που διαγράφηκαν γι 'αυτό μην βγάζετε τα συμπεράσματά σας απ 'αυτό. Πάντως ο sf έχει προσφέρει πάρα πολλά και έχει ακόμα πολλά να προσφέρει στο noiz.... :(

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που εννοούσα ήταν ότι δεν θα ήταν σοβαρό αν ίσχυε μόνο για το thread αυτό. Αλλά μάλλον φάνηκε ότι το είχε μέσα του και από παλαιότερα και κάποια στιγμή απλώς δεν άντεξε άλλο! Εντάξει δεν φαίνεται και για άνθρωπος που με το πρώτο τσαντίζεται και αποχωρεί!!! :wink:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ Superfunk,

 

Αν και πολλές φορές με έφερες στα όρια του καλώς εννοούμενου εκνευρισμού με ορισμένα απο τα post σου (κυρίως αυτά τα σχόλια σου για τις Gibson :lol: :lol: )...ποτέ δεν θα αμφισβητούσα τις γνώσεις και πόσο μάλλον την σημαντική προσφορά σου στο forum.

 

Μια απο τις σπάνιες φορές που το το “ουδείς αναντικατάστατος” δεν βρίσκει εφαρμογή..

 

Αν τελικά δεν πειστείς να μείνεις καλή συνέχεια και Τhanks anyway για όλα τα ενδιαφέροντα posts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου