Προς το περιεχόμενο

Φωτος Gran Turismo Sport


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Πως μου ξέφυγε αυτό το θέμα!:classic_biggrin:

Εχω κάτι μήνες να παίξω GT και ιδιαίτερα αφου δεν προχώρησα σε PS4 και GT Pro.

Κόλλημα το Gran Turismo 6 αν και βλέποντας τον Κώστα με Project Cars στην Laguna Seca, παρατήρησα πως υπάρχει υψομετρική διαφορά στην Κ6 που δεν υπάρχει στο GT. Αυτά με ενδιαφέρουν εμένα. Η πιστότητα των αυτοκινήτων, της συμπεριφοράς τους αλλά και της πίστας.

Δεν ξέρω αν θα πάρω PS4 αφου το GT Pro είναι ηδη στον δεύτερο του χρόνο και όπου να'ναι θα βγει το επόμενο αλλά σε ποιά πλατφόρμα; Ασε δε που όλο και κάτι πιο χρήσιμο κάνω (παίζω κιθάρα, ηχογραφώ, κλπ) όταν λείπουν τα διαόλια.

  • Like 3

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, yameth είπε

Πως μου ξέφυγε αυτό το θέμα!:classic_biggrin:

Εχω κάτι μήνες να παίξω GT και ιδιαίτερα αφου δεν προχώρησα σε PS4 και GT Pro.

Κόλλημα το Gran Turismo 6 αν και βλέποντας τον Κώστα με Project Cars στην Laguna Seca, παρατήρησα πως υπάρχει υψομετρική διαφορά στην Κ6 που δεν υπάρχει στο GT. Αυτά με ενδιαφέρουν εμένα. Η πιστότητα των αυτοκινήτων, της συμπεριφοράς τους αλλά και της πίστας.

Δεν ξέρω αν θα πάρω PS4 αφου το GT Pro είναι ηδη στον δεύτερο του χρόνο και όπου να'ναι θα βγει το επόμενο αλλά σε ποιά πλατφόρμα; Ασε δε που όλο και κάτι πιο χρήσιμο κάνω (παίζω κιθάρα, ηχογραφώ, κλπ) όταν λείπουν τα διαόλια.

μιλωντας για το project cars και το gt5-6 μπορώ να σου πω ως αποψη πως το project cars ειναι λιγο πιο προσεγμενο ρεαλιστικα και στα visuals αλλα το gran turismo παραμενει εθιστικό.

 Δηλαδή προτιμούσα να τα παίζω.

 Φέτος τα παρατησα τελείως λογω χρόνου και προτίμησα και εγώ τη μουσική στον ελεύθερο χρόνο.

 

 Πάντως ενα gran turismo και ενα pro πάντα "φοριούνται"

 θα δούμε πως παει η αγορά και θα αποφασίσουμε :-)

 Θα ήθελα να παιξω το sport αλλα τωρα δεν μπορώ

 προτιμώ κανα battlefield και pro στο all around pc μου.

 Εκει που φτιάχνω και τις μουσικές δημιουργίες.

 Ολα σε ένα.

 Δυστυχώς δεν το κάνουν cross platform.

 Είναι dedicated τιτλος και από ότι φαίνεται έτσι θα παραμείνει γιατι πουλάει κονσόλες.

  • Like 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Κουφη Λεοπαρδαλη είπε

 

Προβλήματα των gamers... first world problems. :classic_tongue:

 

 Πάρε ένα αφιερωμένο. Το πρώτο μου online match στο 2019 το pro

 Αν βαριέσαι να το δείς όλο που έχει πλάκα, δες λίγο και δώσε βάσει στο ημίχρονο που τον τρολάρω και στο τέλος στο chat.

 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

 

 

 Στο αφιερώνω τρελέ κιθαρίστα. :-)

  • Like 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα εκει που τον σπαμαρες I will destroy you κλπ πέθανα στα γελια. ειδικά με το χαρακτηριστικό χαχαχαχχαχαχχαχαχχα.

 

ελπίζω μόνο να καταλαβαίνεις ότι ο αντίπαλος σου παιζει να τα ηταν 13 ετών. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, otto## είπε

καλα εκει που τον σπαμαρες I will destroy you κλπ πέθανα στα γελια. ειδικά με το χαρακτηριστικό χαχαχαχχαχαχχαχαχχα.

 

ελπίζω μόνο να καταλαβαίνεις ότι ο αντίπαλος σου παιζει να τα ηταν 13 ετών. 

 

Παίζει. Αφού παραμένω ανωριμος gamer 

 

 Ορίστε. Και ο sot_dr τώρα που γράφω, ο διάδοχός, παίζει fortnite. Τον αφήσαμε να παίξει μετά από πέντε μέρες που του πήραμε το ps4 γιατί τόλμησε να μην διαβάσει για τα αγγλικά του. Χαχαχαχα 

 

Έτσι θα λένε αύριο. Είμαστε gamers.... Από παππου προς παππου. 

 

  Δεν είναι του σατανά πια τα games πάλια με κυνηγαγε ο παππούς με τη λωρίδα για να μην πηγαίνω στα ουφαδικα όταν με κράταγαν. Που άφηναν να παίζουν στα χωριά αλλά και στην Αθήνα οι ανήλικοι παρόλο που απαγορευόταν και μας έβγαζαν από την πίσω πόρτα αν μάθαιναν πως θα κάνει ντου η αστυνομία. Αυτές ήταν εποχές ΠΑΣΟΚ. Ο Αντρέας που ήταν φίλος του λαού άφηνε τα πράγματα χαλαρά και άφηνε τη διαφθορά και διοριζε και έτρωγε ψωμί ο κόσμος. Άλλοι τον καταργιουνται τώρα που χρωστάμε σε 190 χώρες του πλανήτη, αλλά εγώ δεν ξεχνώ τον φίλο του λαού που μου χάρισε ανέμελα νιάτα χαχαχαχαχαχα . 

 

IMG_20181128_184323.jpg

Επεξεργασμένο από Konstantinos Dritsas
  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες αργότερα...

Δεύτερη νίκη σε 15 αγώνες όπου συνοδεύτηκε από pole position (έπιασαν τόπο οι ώρες που έριξα στα time trials) και ταχύτερο γύρο.

Στην αγαπημένη πίστα Mount Panorama της Αυστραλίας.

64757616_10219440981672892_79991098713309184_o.thumb.jpg.ca58ad47bf673c4f4fcbc8db71327b13.jpg

Με αγωνιστικό Lancer Evo στα εθνικά χρώματα!

 

 

Εδώ το βιντεάκι με τον πρώτο γύρο, απ'τη δικιά μου οπτική γωνία αλλά κατά καιρούς και απ'του δεύτερου.

  • Like 1

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου