Προς το περιεχόμενο

Τζαμάρετε στο noiziest collab jam for 2018


Yannis Methenitis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 100
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Εγω έγραψα με Gibson 335, bridge pickup > Boss ME-70 πεταλιέρα > κάρτα SPL Creon.

Μήπως έγραψες με την αόρατη κιθάρα. ...η εγω το έχασα  ;D.Θελω να πω... το ανεβασες;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως έγραψες με την αόρατη κιθάρα. ...η εγω τι έχασα  ;D.Θελω να πω... το ανεβασες;

Το κρατάει κρυφό για έκπληξη.... ;) :laugh:  Για να "ψαρώσουμε" όλοι στο τέλος..... :o :-X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν έγραψα.

 

Nα γραψεις Σερ.Να γουσταρουμε.

 

Μήπως έγραψες με την αόρατη κιθάρα. ...η εγω το έχασα  ;D.Θελω να πω... το ανεβασες;

 

;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως έγραψες με την αόρατη κιθάρα. ...η εγω το έχασα  ;D.Θελω να πω... το ανεβασες;

έλα μου ντε...

με την αστατη έπαιξε....

την ανυπόστατη.... ;D

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Βάλτε με στο τέλος (part 11), δεν ξέρω, αλλά μου έκατσε καλύτερα από τα άλλα μέρη. Χάρηκα πολύ που πρόλαβα να συμμετέχω σε κάτι τέτοιο, πριν 1-2 χρόνια θα ντρεπόμουν να ανεβάσω κάτι μετά από τέτοιους παίκτες όπως εσείς, αλλά να που σταματήσανε οι ντροπές. ;D

 

Στο πρώτο αρχείο έχω ό,τι ζήτησε ο yameth για το διαγωνισμό. Παρακάτω είναι το soundcloud με το solo mixαρισμένο.

 

[soundcloud]

[/soundcloud]

 

Χρησιμοποίησα το Atomic Amplifire με Ownhammer IR. Plexi style ενισχυτής με ένα Tubescreamer μπροστά και ένα digital delay στη mixαρισμένη έκδοση. Weapon of choice η Stratocaster μου.

Noiz_Blues_Jam_in_A.mp3

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου