Προς το περιεχόμενο

Νoiziest collab jam - The tracks


Yannis Methenitis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εξαιρετικο το αποτελεσμα,πραγματικα.

 

Τι να ξεχωρισει κανεις απο τοσο ωραια παιξιματα?

Ακομα και καποια που μπορει να φαινονταν λιγο παραξενα απο μονα τους,μεσα στο ολο ακουγονται μαμω,θα εχανε το πραγμα αν δεν υπηρχαν.

 

Το φωνοχορδο μονο ο Κοσντρ,το εννοω,θα μπορουσε να το κανει να ακουστει τοσο ωραια και να σπασει την κιθαριλα.

Γεια σου ρε Κωστα.

 

Και ένα ακόμα. Bill για πιο βελτιωμένος παίχτης στη σεζόν.

Γεγονος,αλλα να πω την αληθεια το περιμενα,ο Μπιλ ειχε μουσικοτητα-μεγαλη υποθεση-και παρα το οτι δεν ασχολουταν πολυ οπως ειπε ο ιδιος(στο μυαλο ειναι η δουλεια)του βγαινουν πραγματα.Ομορφα.

Μπραβο ρε Μπιλαρε. :)

 

Το να πει κανεις μπραβο ειναι λιγο,μπραβο λοιπον σε ολους. ;D ;D

 

@Fasion :-*

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 2o του cos_dr, τουλάχστον θεϊκό!

Συμφωνω, αλλα δεν ειχε καλο τελειωμα το σολο του.

Περιμενα τουλαχιστον ενα χαχαχα.

 

ΥΓ η ωραιοτερη εκπληξη στο κλιπ για μενα (αφου δεν το ειχα ακουσει μεμονωμενα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρολο τα διαφορετικα στυλ (που με εκαναν να αμφιβαλω για το συνολικο αποτελεσμα ακουγωντας μεμονομενα μερικα), και τα 2 κλιπακια ακουγονται ευχαριστα.

 

Αποψη μου ειναι οτι θα ειχε ενδιαφερον να ηταν σε ενα κλιπ ολα.

ΚΙ ας μη τελειωνε ποτε  .... χαχαχαχαχα (κωστα σε προλαβα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απολαυστικότατα και τα δύο tracks! Παιδιά, πραγματικά το καταδιασκέδασα, έχοντας αυτή την ευκαιρία να τζαμάρω μαζί σας. Πολλές ευχαριστίες και στον εμπνευστή / δημιουργό της όλης ιδέας.

 

Οι δε κιθάρες που άκουσα, μου δίνουν ώθηση να μελετήσω κιθάρα ακόμη περισσότερο (έχει 3 μήνες που ασχολούμαι σοβαρά με την εξάχορδη και σίγουρα έχω πολύ δρόμο ακόμη μπροστά μου - μάλλον σύντομα θα αρχίσω να ρωτάω και στα αντίστοιχα κιθαριστικά νήματα του noiz)...

 

 

Να αγοράσουμε ένα mini-bus και να πάμε Αμερική να κάνουμε περιοδείες, να παίζουμε στα bar, ξέρετε, Μισισίπι, Νέα Ορλεάνη, Ιλινόις, Φιλαδέλφεια, κάτω πετράλωνα, να φτιάχνουμε μοτοσυκλέτες για χαρτζιλίκι, να κάνουμε τσαμπουκάδες,  να ζουμε σε μοτέλ. Το βράδυ θα φυλάμε και σκοπιά μην μας κλέψουν τις κιθάρες σας

 

Κώστα, ΜΕΣΑ με τα χίλια για την ιδέα σου! Μου άρεσαν επίσης και οι δύο σου προσεγγίσεις σε πιάνο και φωνητικό αυτοσχεδιασμό!

Genius begins great works; labor alone finishes them... -- J. Joubert

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα και καποια που μπορει να φαινονταν λιγο παραξενα απο μονα τους,μεσα στο ολο ακουγονται μαμω,θα εχανε το πραγμα αν δεν υπηρχαν.

 

Ευχαριστώ, ευχαριστώ, με μιια καλή κουβέντα για όλους είσαι ρε φίλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ, ευχαριστώ, με μιια καλή κουβέντα για όλους είσαι ρε φίλε!

 

Την αληθεια λεω. :)

 

Σκεψου το ως εξης Ξ.

Εχεις μια πιατελα γεματη εκλεκτα λουκανικα,διαφορετικα.

Με τις "αρμοζουσες"μπυρες και την κοπελια που τις σερβιρει να ειναι "κουφετο"-ιδανικο μπακγκραουντ-ολα θα σου φανουν νοστιμα.

Διαφορετικα μεν,νοστιμα δε. ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πρέπει να κάνουμε ένα σε στύλ we are the world, με φωνές και σόλο και με βιντεοκλίπ.

Να το γράψει μόνο κανας καλός από τους τραγουδοποιούς που έχουμε και τα άλλα θα τα βρούμε.

 

Για κουίνσι τζόουνς έχουμε τον chief

Αν φτιάξει και το video ο LK καθαρίσαμε.

 

Οχι ρε συ, μαλακίες.

Να κάνουμε διασκευή το we are the world κανονικά, να πουμε ο καθένας και από εναν στίχο, θα ταιριάξουμε τις φωνές, θα κάνουμε και τη χορωδία, θα προσθέσουμε και σόλο δικά μας. (Αργόσχολος παιδί μου χαχαχαχαχχα)

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πρέπει να κάνουμε ένα σε στύλ we are stars, με φωνές και σόλο και με βιντεοκλίπ.

Να το γράψει μόνο κανας καλός από τους τραγουδοποιούς που έχουμε και τα άλλα θα τα βρούμε.

 

Για κουίνσι τζόουνς έχουμε τον chief

Αν φτιάξει και το video ο LK καθαρίσαμε.

 

fixed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου