Προς το περιεχόμενο

Νoiziest collab jam - The tracks


Yannis Methenitis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την αληθεια λεω. :)

 

Σκεψου το ως εξης Ξ.

Εχεις μια πιατελα γεματη εκλεκτα λουκανικα,διαφορετικα.

Με τις "αρμοζουσες"μπυρες και την κοπελια που τις σερβιρει να ειναι "κουφετο"-ιδανικο μπακγκραουντ-ολα θα σου φανουν νοστιμα.

Διαφορετικα μεν,νοστιμα δε. ;D ;D ;D

Εισαι πολυ μπροστα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μεσα στο γενικό σύνολο, μου άρεσαν πολύ περισσότερο ακόμα και εκείνα που είχα προσπεράσει.

Δεν θέλω να ξεχωρίσω κανέναν, ήταν όλα ωραία, συμπαθάτε με που δεν κράτησα την πεπατημένη στο μπλουζ ύφος όπως επέβαλε το κομμάτι και συμμορφώθηκαν οι περισσότεροι, είναι καιρός που δεν μου βγαίνει, αλλά ...πάμε ευχαρίστως για το επόμενο...

 

Ο ηχολήπτης, από μένα, παίρνει το ΟΚ  :-* (αν και μου πέταξε κάτι μπηχτούλες.... ) ;D

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ένα θα πω.

Σπύρο χρειάζεσαι μια telecaster.

Εμενα εννοεις? ή υπαρχει κι αλλος?

Αν εννοεις εμενα, ναι το ξερω οτι χρειαζομαι μια tele ομως .... καλομαθα πιτσιρικος με μια 50's (που μου ειχε αφησει για αρκετο καιρο ο ιδιοκτητης της) και απο τοτε δεν εχω παιξει με καμια που να πω αχχχχ τι ειναι αυτο.

Και φοβαμαι οτι αν το πω, θα ειναι για καμια Tele που θα πρεπει να πουλησω κανενα οικοπεδο (απο αυτα που δεν εχω) για να την αποκτησω.

Πανε οι εποχες που βγαζαμε λεφτα και .... επενδυαμε  ;D σε κιθαρες.

Οτι πηραμε πηραμε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:o

 

Με την σειρά μου να πω ευχαριστώ στο αφεντικό για τα περί της κονσόλας.

Να πω μπράβο στα παλικάρια που ανεβάζουν το επίπεδο και δίνουν ύφος χρώμα και αισθητική στο εγχείρημα.

 

Ευχάριστη έκπληξη που είχαμε φωνητικά από τον ΑΜΤΜΛ !!!  ;)

 

Μάγκες ένιωσα όμορφα όταν τα άκουσα ολοκληρωμένα.

Να είστε πάντα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω εδώ πολλά μπράβο στον Yameth που πήρε πάνω του το παιχνίδι του backing και του μαζέματος/συγκόλλησης των μερών, αλλά και σε όλους εσάς που μας φτιάξατε με τα παιξίματά σας.

 

Όλο το ζουμί είναι οι διαφορετικές προσεγγίσεις.

Μου άρεσε πολύ που κάποιοι προσπάθησαν να παίξουν έξω από τα κλασσικά standards φρασεολογίας του ιδιώματος, μου άρεσε όμως και το πόσο πετυχημένα άκουσα αυτήν την blues φρασεολογία από κάποιους άλλους.

 

Μπράβο σε όλους. :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μπράβο σε όλους.

Ηταν πολύ καλό το αποτέλεσμα. Ειλικρινά.

Τριπλό μπράβο και στον yameth 1ον για τον κόπο, 2ον για το mix και 3ον για την επιλογή της σειράς (πολυ βασικό) .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο σε όλους.

Ηταν πολύ καλό το αποτέλεσμα. Ειλικρινά.

Τριπλό μπράβο και στον yameth 1ον για τον κόπο, 2ον για το mix και 3ον για την επιλογή της σειράς (πολυ βασικό) .

 

Aυτο νομιζω ειναι το δυσκολο κομματι της υποθεσης,η βρωμικη δουλεια.

Τρεις πενιες πανω απο το τρακ δεν ειναι δα και τιποτα τρομερο.

Το εκανε εξαλλου και αυτο ο ιδιος.

Μπραβο λοιπον στον Γιαμεθ (ή Γιεμεθ? ;D-μην ξεχναμε και τα παλια),για το ωραιο παιξιμο επισης.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευγε σε ολους ( εγω δεν συμμετειχα γιατι εχω τοσο σχεση με τα μπλουζ οσο η ΛΟΥΚΑ με το ΠΑΝΚ  ;D...νομιζω οτι η τελευταια φορα που επαιξα 12μετρο ηταν το 1980  ;D ) 

 

 

Και φοβαμαι οτι αν το πω, θα ειναι για καμια Tele που θα πρεπει να πουλησω κανενα οικοπεδο (απο αυτα που δεν εχω) για να την αποκτησω.

 

Μπα...με ενα χιλιαρικακι φτιαχνεις partscaster ΜΠΟΜΠΑ  ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου