Προς το περιεχόμενο

Rip Audiokostas


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 99
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μπορώ να πω ότι σοκαριστοικαμε γιατί δυστυχώς σήμερα ένα αρκετά γνώριμο σε όλους μας άτομο έφυγε από την ζωή . είναι αρκετά δύσκολα τα συναισθήματα αυτή την στιγμή, σκεπτόμενη πως ο θάνατος είναι ο χειρότερος εχθρός στην ατελή ζωή του ανθρώπου ,δεν έχω να πω τίποτε παραπάνω από το να συλλυπηθώ στην οικογένεια του να ανακτήσει το κουράγιο της ,εγώ προσωπικά δεν είχα μιλήσει ποτέ μαζί του αλλά από τα μηνύματα που διάβαζα έχω καταλάβει πως ο  συγκεκριμένος άνθρωπος ήταν πραγματικά ένα ανοιχτό βιβλίο .και έχει πραγματικά μεγάλη σημασία το ότι ΔΥΣΤΙΧΟΣ για ένα άτομο μπορεί να τελείωσε ο κύκλος της ζωής του αλλά παρόλα αυτά τελείωσε με αξιοπρέπεια με φιλότιμο και καλή καρδιά .    και παλι συλλυπητήρια . :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν το συνειδητοποιήσω θα γράψω κάτι, για την ώρα ....

 

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω...κεραμιδα πραγματικα. Τι κριμα ρε γαμωτο.  Δεν ετυχε δυστυχως να γνωριστουμε απο κοντα αλλα ειχαμε μιλησει πολλες φορες, ηταν απο τους αγαπημενους μου ανθρωπους εδω...καλο του ταξιδι.

 

Τα συλληπητηρια μου στην οικογενεια του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H ενασχόληση σε ένα φόρουμ μπορεί να είναι απόμακρη και "ψεύτικη", όμως παρ όλα αυτά φτιάχνει ισχυρούς δεσμούς.

Ο Κώστας ήταν ένα από τα μέλη, αυτό που λέμε "ήρεμη δύναμη", τουλάχιστον εγώ αυτό εισέπραττα επί 4-5 χρόνια τώρα στο νοιζ. Πάντα να βοηθήσει και πάντα μακρυά απ τις κόντρες.

 

Ποτέ δεν τον γνώρισα, τον "γνώρισα" μόνο μέσα από ένα avatar και αρκετές εύστοχες τοποθετήσεις και απαντήσεις.

Και τώρα που φεύγει, είναι σαν να φεύγει ένα κομμάτι μου....

Πολύ παράξενα πράγματα....

  ???

 

Καλό δρόμο εκεί που πάει και ας τα στρώσει να τα βρούμε και μείς κάποτε καλύτερα....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντίο καλέ μας Κώστα, καλέ μας φίλε.

Δεν μπορώ να το πιστέψω.

 

Θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του.

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RIP στον audiokosta δεν τον ήξερα προσωπικά άλλα διάβαζα όλα του τα posts πάντα πρόθυμος να βοηθήσει :( :( :(...

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τελευταία φορά που τον είδα ήταν στο Jazzoo τον περασμένο Οκτώβρη στο κοινό live που είχαμε κάνει και που είχε διοργανώσει ο ίδιος με τόσο κέφι. Ξέραμε ότι ήταν αποχαιρετιστήριο αλλά κανείς δεν τολμούσε να το το πει. Τον θυμάμαι πάνω στη σκηνή, αδύναμο, κουρασμένο, να του βγαίνει η ψυχή σχεδόν κυριολεκτικά, αλλά να τραγουδάει και να παίζει σα να μην υπάρχει αύριο. Το γιορτάσαμε και τον αποχαιρετίσαμε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.

 

Όταν τελείωσε το live πήγα και τον αγκάλιασα χωρίς να έχω λόγια να πω. Εκείνος χαμογέλασε και μου έριξε μια φιλική μπουνιά στην κοιλιά και μου είπε το κλασσικό "που είσαι ρε Σπυράκο;". Γροθιά στο στομάχι.

 

Πάει για ξεκούραση ο Κώστας. Πέρασε άσχημα τα τελευταία χρόνια, έδωσε μάχη χαμένη από χέρι κι αυτό είναι γενναιότητα που δεν την ξέρει κανείς μέχρι να βρεθεί εκεί. Του χρωστάω.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου