Προς το περιεχόμενο

Rip Audiokostas


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αξιοπρεπής. Κέρδιζε τον σεβασμό. Φιλικός. Άνθρωπος.

Πήρα το μήνυμα σήμερα το μεσημέρι για τον ξαφνικό χαμό του, έχασα την ισορροπία μου κόπηκε η λαλιά μου και η σκέψη μου.

 

..άδειασα μέσα μου σήμερα.

 

Γεια χαρά Κώστα μου.

 

 

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 99
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εγώ έχω ακόμα την εντύπωση ότι στο επόμενο jam θα είναι εκεί.

Και θα κάνει πλάκα με όλα αυτά.

Θα μπαίνει στην αίθουσα/στούντιο με ένα μπάσο και θα βγαίνει με άλλο, όπως έκανε στο jam στην Καλλιθέα.

Και θα τον πειράζω πάλι λέγοντάς του ότι κάνει μαγικά.

Θα μου απαντάει πάλι "Ναι, είμαι μάγος" και θα γελάει.

 

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

 

Συγγνώμη ρε Κώστα που δεν ήρθα στο τελευταίο σου live.

Εγώ έχασα.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έμαθα πριν λίγο κι έπαθα... 

Δεν έτυχε να τον γνωρίσω ποτέ κατ' ιδίαν, αλλά όλα αυτά τα χρόνια της παρουσίας του στο Noiz ήταν σαν να τον ξέρω απο παιδί.

Λυπάμαι πολύ.

 

Κουράγιο στους δικούς του ανθρώπους.

 

ΑντιοΚώστα Audiokosta...

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητός πολύ ο Κώστας είχαμε μιλήσει πολλές φορές για εξοπλισμό και διάβαζα τα posts του , θαύμαζα δε την ηθική του και την προσέγγιση στα πράγματα.           

Όλο σκεφτόμουν να τον ρωτήσω για το cartoon στο avatar του το παλιό και το καινούριο αλλά τελικά ό,τι αναβάλλεις δεν είναι σίγουρο ότι θα μπορείς να το κάνεις και αύριο...

 

Συλληπητήρια θερμά και στην οικογένειά του είναι κρίμα πάντα να φεύγει ένας άνθρωπος τόσο νέος...

 

Είναι σοκ, τον είχα συνδέσει άρρηκτα με το noiz είναι από τους πρώτους που διάβασα εδώ μέσα πριν 7 χρόνια...

 

Μεγάλος σεβασμός για τον τρόπο με τον οποίο διαχειρίστηκε την ασθένειά του. Το θάρρος του και τη δύναμή του, τη διακριτικότητα στο φόρουμ. Οι πιο πολλοί δεν είχαμε πάρει χαμπάρι τι συνέβαινε..

 

Λύγισα διαβάζοντας για το αποχαιρετηστήριο live στα γραφόμενα του Σπύρου...

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Κώστας υπέκυψε σε επιθετικό καρκίνο που ξεκίνησε πριν από σχεδόν δυο χρόνια, το μεγαλύτερο μέρος από τα οποία το πέρασε on his feet, με ακμαίο το χιούμορ και την ενέργεια που τον χαρακτήριζε.

 

Όταν έχω νεώτερα σχετικά με την τελετή, και σε συνεννόηση με την οικογένειά του, θα ενημερώσω.

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα πιο συμπαθή και μετριοπαθή μέλη αυτού του forum.  :(

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου