Προς το περιεχόμενο

Rip Audiokostas


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 99
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Το εμαθα εμμεσα απο το Λακη.

 

Ειναι η πρωτη φορα στη ζωη μου που νιωθω συγκλονισμενος απο το θανατο καποιου  που δε γνωρισα ποτε απο κοντα.

Το προσωπικο του στιγμα ηταν εντονο.

 

Επισης νιωθω και θυμωμενος.

Που δεν εχει βρει η επιστημη θεραπεια γι αυτο το κακο.

Και που ανθρωποι με χαμογελο,ενεργεια και προσφορα,φευγουν

μ αυτο τον τροπο.

 

Ειχαμε μιλησει με μνμ προσφατα και η εντυπωση που μου εδωσε ηταν εντελως διαφορετικη.

Προφανως εφυγε με συγκλονιστικη αξιοπρεπεια και οι ''μεγαλοι'' ανθρωποι φαινονται στα δυσκολα.

 

Αντιο,Φιλε Κωστα

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πολύ λυπηρά τα νέα.

Θα θυμάμαι πάντα με θαυμασμό το θάρρος που είχε δείξει ακόμα και όταν ήταν ορατή η αρνητική εξέλιξη στην υγεία του. Στάθηκε ψυχικά όρθιος μέχρι το τέλος.

Συλλυπητήρια στην οικογένειά του.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Για μένα ήταν από τους ανθρώπους ορόσημα του noiz. Ήταν έννοιες αλληλένδετες. Είχα παρατηρήσει τελευταία την απουσία του, αλλά δεν πήγε ο νους μου.

 

Από κοντά δεν τον γνώρισα ποτέ, είχαμε ανταλλάξει εδώ 2 κουβέντες, αλλά πάντα θαύμαζα το λόγο του. Δε μπορώ να νιώσω τίποτα άλλο παρά σεβασμό και εκτίμηση για την αξιοπρέπεια που έδειξε ως το τέλος.

 

Να ζήσουμε να τον θυμόμαστε. Κουράγιο στην οικογένεια και τους φίλους του.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Με τι καρδια να πατας τα πληκτρα για γραψεις δυο λεξεις...οπως εγραψε και ο BillTrantos και για μενα ηταν οροσημο σε τουτο το φορουμ..και παλι ο Μπιλ με τον trolley σταθηκαν σε κατι που παντα μου εκανε εντυπωση, στον λογο του.

Απο τους λιγους που απολαμβανα να διαβαζω κειμενα του, με δηλητηριωδεις ατακες, λαμπερο και παιχνιδιαρικο πνευμα αλλα και βαθιες γνωσεις.

Ηταν ενας απο τους φιλους που εκανα μεσα απο το νοιζ, ευτυχησα να τον ζησω επι παλκου, να νοιωσω το παθος και την τρελλα του.

Και ειμαι σιγουρος πως αν μπορουσε να μας στειλει ενα μηνυμα τωρα, θαλεγε -με το σαρδονιο χιουμορ που διεθετε: "αντε μαγκες, κανονισα να την κανω κυριακη μη σας χαλασω το σαββατοβραδο"...

Οι ανθρωποι λενε πως ζουν οσο μνημονευονται.

Ας μη ξεχασουμε καποιοι τον Κωστα, του αξιζει.

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τον ήξερα προσωπικά ούτε θυμάμαι το ύφος των αναρτήσεων του...

 

Όποιος όπως μπαίνει τακτικά στο Noiz, έστω κι αν δε συμμετέχει πολύ ενεργά στις συζητήσεις, θυμάται δεκαπέντε-είκοσι nicknames που το χαρακτηρίζουν...

 

Ειλικρινά στενοχωρήθηκα...Μακάρι να αναπαυθεί η ψυχή του και να είναι καλά εκεί που βρίσκεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:'( :'( :'( :'(

Άνοιξα το νόιζ να χαζέψω κανένα χαλαρό θέμα κι έπεσα πάνω σε αυτή τη δυσάρεστη είδηση... Πραγματικά γούρλωσα τα μάτια, για δευτερόλεπτα δεν ήμουν σίγουρος αν είδα καλά... :o

Είναι κρίμα κάθε φορά που φεύγει ένας νέος άνθρωπος...  :'(

Δεν τον γνώριζα προσωπικά ούτε ήξερα ότι πάλευε με την επάρατο.

Διάβαζα κατά καιρούς τις απαντήσεις του εδώ στο φόρουμ και είχα τη χαρά να τον απολαύσω επί σκηνής με τη μπάντα του μόνο μία φορά πριν τουλάχιστον 2 χρόνια στο Crow αν θυμάμαι καλά. Τον συγχάρηκα μετά το λάιβ χωρίς να συστηθούμε...

Πράγματι ωραίος άνθρωπος, γεμάτος ενέργεια, (καλή) τρέλα και ταλέντο!

Ας αναπαυθεί... Υγεία και κουράγιο στους δικούς του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου