Προς το περιεχόμενο

Online Mixing & Mastering(Στην Ελλάδα με λογικές τιμές?)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν το πρόβλημα είναι η διαφήμιση (συγγνώμη δεν το σκέφτηκα) μπορείτε να μου στείλετε pm.

Και πάλι thanks

 

Εννοείται πως μπορούμε να συζητάμε για τις τιμές μια υπηρεσίας όπως συζητάμε για τις τιμές ενός προϊόντος.  :)

Αρκεί να μη διαφημίζουμε εαυτούς ή άλλους.

Μακάρι να έχουμε απαντήσεις από όσους έχουν αγοράσει τέτοιες υπηρεσίες, αν και στο συγκεκριμένο πεδίο αμφιβάλω για το αν η εμπειρία του διπλανού θα είναι ασφαλής μπούσουλας για εμάς. Μπορεί ασφαλώς να κάνω λάθος αλλά εντύπωσή μου είναι ότι, ειδικά στην Ελλάδα, η κοστολόγηση τέτοιων υπηρεσιών γίνεται πιο χοντρικά. Με μια πιο project - oriented λογική συνήθως, αντί της χρέωσης ανά ώρα που βλέπω να κυριαρχεί στο εξωτερικό.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται πως μπορούμε να συζητάμε για τις τιμές μια υπηρεσίας όπως συζητάμε για τις τιμές ενός προϊόντος.  :)

Αρκεί να μη διαφημίζουμε εαυτούς ή άλλους.

Μακάρι να έχουμε απαντήσεις από όσους έχουν αγοράσει τέτοιες υπηρεσίες, αν και στο συγκεκριμένο πεδίο αμφιβάλω για το αν η εμπειρία του διπλανού θα είναι ασφαλής μπούσουλας για εμάς. Μπορεί ασφαλώς να κάνω λάθος αλλά εντύπωσή μου είναι ότι, ειδικά στην Ελλάδα, η κοστολόγηση τέτοιων υπηρεσιών γίνεται πιο χοντρικά. Με μια πιο project - oriented λογική συνήθως, αντί της χρέωσης ανά ώρα που βλέπω να κυριαρχεί στο εξωτερικό.

Έχεις υπόψιν σου κάτι από εξωτερικό να μου προτείνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος; Κάτι;;

 

σε κάποια φάση, νομίζω, ότι τα flow recordings προσέφεραν online υπηρεσίες..κάνε μια ερώτηση (αν και δραστηριοποιούνται σε διαφορετικά genres, από αυτά που ανέφερες)

 

https://www.facebook.com/flowrecordings/

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου