Προς το περιεχόμενο

Ποιος είναι ο αγαπημένος σας reviewer?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο gearmandude, γιατί διασκεδάζω να βλέπω τα videos του (και όχι γιατί κάνει, απαραίτητα, την "καλύτερη" δουλειά)

 

εδώ, με το αγαπημένο μου πετάλι (κατάφερε να εκθρονίσει το fuzz factory  :o :P ;D )

 

 

:)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο gearmandude, γιατί διασκεδάζω να βλέπω τα videos του (και όχι γιατί κάνει, απαραίτητα, την "καλύτερη" δουλειά)

 

εδώ, με το αγαπημένο μου πετάλι (κατάφερε να εκθρονίσει το fuzz factory  :o :P ;D )

 

 

:)

 

φοβερό πετάλι !!

(όταν είναι εκτός ...)

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη φάτσα του την έχει δει κανένας; (Του gearmandude)  ???

 

Eric Whorton. Louisville, KY.

 

Στο 1:36

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ο Leon Todd. Είναι πολύ καλός reviewer, έχει ακούσματα κοντινά με τα δικά μου, είναι ωραίος παίκτης και είναι και πολύ cool τύπος. Μιλάμε μία στο τόσο επειδή έτυχε να τον ανακαλύψω στις πρώτες μέρες του καναλιού του και με βοήθησε πολύ στις gearοαναζητήσεις μου.

 

 

 

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη φάτσα του την έχει δει κανένας; (Του gearmandude)  ???

 

εδώ, δίνει συνέντευξη σε έναν, επίσης, πολύ καλό reviewer

 

 

φοβερό πετάλι !!

(όταν είναι εκτός ...)

 

με μισούν οι ηχολήπτες εξαιτίας του...λολ  :P

 


 

ένας, ακόμα, αγαπημένος μου reviewer είναι ο Brett Kingman

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ''μετά'' τον Johan Segeborn δεν έχω ασχοληθεί άλλο με παίκτες -reviewers αλλά προτιμώ τους πιο θεωρητικούς όπως Philip McKnight μέχρι και Rick Beato (καλά εδώ βγήκα λίγο off-topic  :laugh: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Μου αρεσουν πολλοι, φιρμες  ;D και μη...Mike Hermans, Andy Martin, R.J. Ronquillo και πολλοι ακομη...το "προβλημα" με τους παικταραδες και τα υψηλοτατου τεχνικου επιπεδου/προϋπολογισμου κλιψ που δρομολογουν οι εταιριες τους, ειναι πως σχεδον τα παντα ακουγονται ωραια, συνηθως δε ακουμε περισσοτερο τον μουσικο και την αισθητικη του και οχι το διαφημιζομενο προϊον...

Προσωπικα, μου αρεσει πιο πολυ να ακουω (και να βλεπω  8) ) κιθαριστες να "χανονται" λιγο σε αυτοσχεδιασμους (πχ. Sam Vilo), ετσι νοιωθω πως καταλαβαινω καλυτερα τις (οποιες) δυνατοτητες του προϊοντος που δοκιμαζουν...

Αν παλι εχω χρονο για καψιμο -και υπομονη  :angel: - και θελω σονκαικαλα να μαθω και ν'ακουσω λεπτομερειες,παροτι κουραστικος, ο Just Nick ειναι ενας τυπος που περιπου ολοι μας μπορουμε να νοιωσουμε related to...

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου