Προς το περιεχόμενο

Τι μπορείς να συναντήσεις σ' ένα κιθαρομάγαζο στήν Αμε


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Να τι μπορεί να συναντήσει κανείς κάνοντας μια βόλτα σ' ένα κιθαρομάγαζο σαν το Norman's Rare Guitars!!!  :o

Τα καλά του Youtube!!!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Να τι μπορεί να συναντήσει κανείς κάνοντας μια βόλτα σ' ένα κιθαρομάγαζο σαν το Norman's Rare Guitars!!!  :o

 

 

Ε, το συγκεκριμένο δεν το λες απλά... κιθαρομάγαζο. "Ναός" θα ήταν πιο δόκιμος όρος, ιδιαίτερα αν είσαι αρρωστάκι με τα vintage κούτσουρα.  ;)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρομερα ολα τα οργανα (φανταζομαι.. τι να καταλαβεις τωρα απο βιντεακι στο youtube?) εκτος απο το πρωτο οργανο ...  ή μηπως δεν εφταιγε το οργανο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Τρομερα ολα τα οργανα (φανταζομαι.. τι να καταλαβεις τωρα απο βιντεακι στο youtube?) εκτος απο το πρωτο οργανο ...  ή μηπως δεν εφταιγε το οργανο?

Εχεις δίκιο Σπύρο!

Κι εγώ ξενέρωσα λιγάκι με τον τρόπο που χειρίστηκε ο Bonamassa την Super 400!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω ρε παιδιά εγώ, παρόλο που το βίντεο είναι φοβερό με παιχτούρες και οργανάρες, συγκινήθηκα με τον Colin Hay (τον 2ο).

Είχε κάτι πολύ κατασταλαγμένο και γήινο ο τρόπος που τραγούδησε/έπαιξε.

Ότι έκανε το έκανε με αβίαστο και συνειδητοποιημένο τρόπο πράμα που νομίζω οτι ελάχιστες φορές έχω παρατηρήσει σε αυτό το στύλ...

"Και μες την τέχνη πάλι, ξεκουράζομαι απο τη δούλεψή της" Κ.Κ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου