Προς το περιεχόμενο

Cos_dr - "The Eyes of the Butterfly"


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Poly kalo filws  ;D

 

Βρισκεσαι σε δρομο δημιουργιας τωρα τελευταια,ολοκληρωμενη ενορχηστρωση και καλυτερο mix την δευτερη φορα,υπαρχει βεβαια ακομα προβλημα υπερκαλυψης καποιων συχνοτητων απο ΠΟΛΥ πληροφορια αλλα ετσι ειναι και ο....λογος σου οποτε το θεωρω trademark  ;D

 

Eν ολιγοις....ΑΞΙΟΣ! 

 

Σε ευχαριστώ πολύ.

Ειναι αλήθεια πως είχα λιγο κέφι αυτόν τον καιρό να ασχοληθώ. Παλιά έγραφα και καλύτερα :-) Για την μιξη εχεις δίκιο. Το ξέρω, το καταλαβαίνω κι εγώ. Βασικά ενδιαφέρομαι το ότι γράφω να ακούγεται ευχάριστα (όπως όλοι μας θαρρώ :-))

Νομίζω πως με τις υπερκαλύψεις συμβαίνει επειδη αρχίζω με λάθος βάση στους αρχικούς ήχους και το κάνω πάντα. Μου είχε κανει και μια νυξη ο σιαχάμης πρόσφατα γιατί συμβαίνει αυτό και το καταλαβαίνω αλλά αν προετοιμαστώ έτσι (σε περιπτωση που αυτό φταίει και δεν φταίνε και άλλα πράγματα που δεν αντιλαμβάνομαι λόγω έλλειψης γνώσεων για το άθλημα της μίξης) θα τρώω πολύ χρόνο.

Διαλέγω ήχους από την ηχητική παλέττα μου ήδη διαμορφωμένους με πολλά εφφε και τους διαμορφώνω μετά κι εγώ αντίστοιχα και η βάση είναι αχταρμάς και μετά επικεντρώνομαι στην εκτέλεση και την ενορχήστρωση. Δεν ξερω αν βγαίνει νόημα σε αυτά που λέω τώρα ή φταίνε άλλα πράγματα για το τέλειο, τουλάχιστο να είναι αποδεκτό με ικανοποιεί.

 

Αμα έχεις καμια συγκεκριμένη πρόταση μιας και ανέκαθεν ζήλευα τη δουλειά σου και ως μουσική αλλα ΚΑΙ ΩΣ τελικό αποτέλεσμα μίξης είμαι ΟΛΟΣ ΑΥΤΙΑ και χωρίς αντιρρήσεις όπως στα ΠΟΛΙΤΙΚΑ και αυτό ισχύει και για άλλους φίλους που ζηλεύω τις δουλειές που παραθέτουν στο forum μηπως είναι κατι απλό και είμαι απλά μ******* χαχαχαχαχαχαχαχχχα

 

Thanks anyway!!!!!!!!

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Poly kalo filws  ;D

 

υπαρχει βεβαια ακομα προβλημα υπερκαλυψης καποιων συχνοτητων απο ΠΟΛΥ πληροφορια αλλα ετσι ειναι και ο....λογος σου

 

Λοιπόν, επισυνάπτω άλλη μια version που έπαιξα λίγο γι αυτό σε κάποια σημεία γιατι μου τη βάρεσε.

Νομίζω πως είναι ακομα καλύτερο τώρα.

Πρέπει να είμαι κοντά.............  ;D ;D ;D

 

The_Eyes_of_the_Butterfly_v_102.mp3

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου