Προς το περιεχόμενο

Ποιοτικά μπλουζάκια που;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Που μπορεί κανείς να βρεί ποιοτικά μπλουζάκια με θέματα από hard rock/metal στην Αθήνα; Ότι έχω βρεί μέχρι τώρα αντέχει μονό μια γύρα στο πλυντήριο (ν' αλλάξω πλυντήριο;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝ εννοείς μπλούζες με στάμπες κλπ , ίσως τα πλένεις σε λάθος πρόγραμμα ;; λάθος θερμοκρασία;;

 

Κάποιες μπλούζες που έχω πάρει απ τα ίδια τα συγκροτήματα σε συναυλίες , είναι από την μάρκα gildan . Αν τυχόν την βρεις και σε κάποιο μαγαζί , για μένα είναι αξιόπιστη μέχρι στιγμής

 

Δε βοήθησα στην ερώτηση σου ;D

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πλένω σε κρύο/σύντομο πρόγραμμα αλλά στο τέλος όλα "μαδάνε" :)

Κι εγώ ότι έχω πάρει από συναυλίες κρατάει, αλλά από μαγαζιά, ειδικά από Μοναστηράκι (δε ξέρω κάπου αλλού) μετά από τρεις τέσσερεις βόλτες στο πλυντήριο είναι έτοιμα για καινούργια στάμπα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα  εγω κατα βασει ψωνιζω απο αυτο...

 

κορυφαια ποιοτητα εχω μπλουζα 3 χρονια που εχει βγαλει απο live και πολλα πλυσιματα και δεν εχει παθει τιποτα.

 

Επισης για πιο απλες σταμπες Tshirt κοντομάνικο]http://www.printery.gr/]Tshirt κοντομάνικο με καλη ποιοτητα μακο και χωρις προβληματα στο πλυντηριο.

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες αργότερα...

Όταν τα πλένεις τα βάζεις ανάποδα (απ'την μέσα πλευρά δηλαδή); Ό,τι μπλουζάκι και να έχω πάρει ζει αρκετό καιρό έτσι. Δεν τρίβεται μέσα στο πλυντήριο οπότε δεν μαδάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου