Προς το περιεχόμενο

G4.


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηταν οντως λιγο...ταπεινωτικη εμπειρια....αποχωρησα λιγο μετα το .... steam engine tremolo picking & το ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ chicken picking στα 400+ bpm  ;D ;D ;D

 

Απο την αλλη με ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΑΝ πως αν αγορασω τους ΜΑΓΝΗΤΕΣ του και τα πεταλια του θα παιζω και θα ακουγομαι  ΑΚΡΙΒΩΣ ετσι...οποτε το προβλημα λυνεται ευκολα...

 

Kιθαρα δεν χρειαζομαι καινουργια ,εχω μια με ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο ΧΡΩΜΑ οποτε εκει ειμαι οκ.. ;D

 

Να ΠΑΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΤΕ σημερα,αν θελετε να ακουσετε το προϊον μια ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ γονιμοποιησης με ..δοτες τους DANNY GATTON,JIMY HENDRIX,NILE RODGERS,EDDIE VAN HALEN,B.B.KING , JOE PASS & LOUIS DE FUNES .....  :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν οντως λιγο...ταπεινωτικη εμπειρια....αποχωρησα λιγο μετα το .... steam engine tremolo picking & το ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ chicken picking στα 400+ bpm  ;D ;D ;D

Πάλι καλά που έχεις το γνώθι σε αυτόν...

Ελπίζω να μην έπιασες καμμιά κιθάρα και να μας έκανες ρεζίλι!!!!! :laugh: 8) ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ήμαρτον... περίμενα να δω τον Σουηδό, τον Vai ή κάποιους ανάλογους τέλος πάντων.  ;D

 

Αντ' αυτών πέφτω πάνω στο Sir, τον SF, τον Περικλή και έναν ψηλέα που μου είναι παντελώς άγνωστος...

 

Και απ΄ότι διαβάζω ο Koch είναι G, οι άλλοι τρεις όμως;

 

Οπότε μήπως ο Sir εννοεί G1; 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο θυμήθηκα το εξής.

Ο Bill Kottos πλησιάζει και μου λέει:

Μ@λάκα, ο τύπος είναι "δολοφόνος".

Ακόμη γελάω με το ύφος του.  >:D

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραιος ο παιχτης ! Φοβερη τεχνικη και η μπαντα σουπερ φχαριστηθηκα το hammond !

Αλλα ρε παιδι μου τοιχος ολακερος και αυτος και ο μικρος ακομα περισσοτερο, μιλαγαμε και πιαστικε ο σβερκος μου λεμε και δε με λες κοντο χαχαχαχα !!

 

Ωραια περασαμε και ψες ακουσαμε μουσικαρες (παιξαμε και μουσικαρες :P )....για το κουτσομπολιο μονο...εννοω κοινωνικο σχολιασμο, ο μικρος μας πηρε το κεφαλι και τ αυτια με την ενταση που βαραγε πολλες φορες δεν ακουγοταν καν ο Greg.  O0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο μικρος μας πηρε το κεφαλι και τ αυτια με την ενταση που βαραγε πολλες φορες δεν ακουγοταν καν ο Greg.  O0

 

Παντως στο Gazarte ακουγονταν ΜΟΝΟ ο Greg...  (σαν τραγουδιαρα σε σκυλαδικο που τα εχει φτιαξει με το αφεντικο ενα πραμα  ;D )....κριμα γιατι ο οργανιστας επαιζε τις...καλτσες του...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου