Προς το περιεχόμενο

Η σημαντικοτητα του ερμηνευτη μιας συνθεσης.


Stoyo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κανει τον διΔακτωρα CosDr πρωθυπουργο εχεις να φας Steak Frite στο Le Relais de L'Entrecôte που θα παει συΝΝεφο φιλωουΣ  ;D

 

 

 

Kάνεις ΜΕΓΑΛΟ  ΛΑΘΟΣ.

Και εξαιρετικός Άρχων θα είμαι και ΔΙΚΑΙΟΣ.

Ολοι θα έρχονται και θα φωτογραφίζονται μαζί μου με χαρά.

Και θα το δείς αυτό.

Θα έχω δώσει συγκεκριμένες οδηγίες στους άμεσους συνεργάτες μου έτσι ώστε να εξασφαλιστεί πως θα το κάνουν όλοι με χαρά. Θα περνάνε όλοι καλά και θα συνεργάζονται με το καθεστώς μου με χαρά και να θυμούνται. Όλα θα τα συγχωρώ γιατι έχω καλή ψυχή, ακόμα και παραβλέπω,  αρκεί να μην με κρίνουν δυσμενώς.

 

Θα υπάρχει ελεύθερη σκέψη και έκφραση αρκεί είναι εν γένει  σύμφωνη με την πολιτική μου και κυρίως να σέβεται τη θέση μου και τη ΜΟΡΦΗ μου σε κάθε περίπτωση.

 

Μουαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 282
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

@LK - συμφωνω με την τοποθετηση σου (τα πορτραιτα του Ruff εξαλλου απεχουν παρασαγγας απο φωτο διαβατηριου) , αλλα οπως καταλαβες δεν μπορουσα να μην κανω το συνηγορο του διαβολου. Μου αρεσει να τσιγκλαω κοσμο ;D

 

For the record, επι του κεντρικου θεματος της αντικειμενικης καλλιτεχνικης αξιας δεν τοποθετηθηκα γιατι με καλυπτουν προηγουμενες τοποθετησεις και αρκεστηκα στο να παταω τα αναλογα κουμπακια. Αλλα αμα θελετε ας πουμε για polaroid. ;D

 

 

Αυτο το καταραμενο το λευκωμα του Tarko εχει βγει out of print εδω και κατι χρονια παναθεμα το και εχουν παει οι τιμες στο διαολο  :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

 

Αυτο το καταραμενο το λευκωμα του Tarko εχει βγει out of print εδω και κατι χρονια παναθεμα το και εχουν παει οι τιμες στο διαολο  :'(

Σου πουλάω το δικό μου....1000 €  ;D :P :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Τα συγχαρητήριά μας στη διαχείριση!  :)

 

Ευχαριστώ πολύ παιδί μου, να' σαι καλά. Σου συγχωρώ αυτό το off topic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

 

Ναι, με επηρρεάζει, αλλά δεν θα τοποθετηθώ δημόσια πάνω σε αυτό, διότι έχω συναίσθηση ότι είναι μία βαθύτατα υποκειμενική αντίδραση που θα "τυφλώσει" άλλους χωρίς κανένα λόγο. Σε περιπτώσεις βέβαια που ο άλλος δηλώνει παιδόφιλος ή οπαδός της 21ης Απριλίου, εκεί θα τοποθετηθώ όμως, και θα τον κατακρίνω όσο γίνεται περισσότερο.

 

Κατανοητο και ειμαι πληρως συμφωνος...η ερωτηση μου ειχε να κανει περισσοτερο με το αν και ποσο ενα "συστημα" αξιολογησης τελικα επηρεαζεται και αναθεωρει/αναπροσαρμοζει καταταξεις, μπορει αραγε να λειτουργησει σαν κατι "αυτονομο"; Θα πει καποιος βεβαια πως ανθρωποι κρυβονται πισω απο οργανισμους/συστηματα κλπ. αλλα λεω τωρα...

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

8)

 

το πέτυχα στα σοσιαλμίδια κι έτρεξα να το ανακοινώσω. Το είχες κάνει ήδη. ;D ;D

 

Για να μην μέινω μόνο σε off topic, παρακολούθησα όλη τη συζήτηση σχεδόν, και με κάλυψαν πολλές θέσεις, κυρίως οι γραμμές LK, SF και trolley, με επιμέρους διαφωνίες αλλά και επιμέρους συμφωνίες με άλλους που δεν συμφωνεί η γενική κατεύθυνση.

 

Αν υπάρχει αυθεντική, βαθιά και πολυεπίπεδη γνώση, εμπειρία, αλλά και αρκετή ψυχραιμία +αυτογνωσία, νομίζω όλοι μπορούν να κρίνουν αντικειμενικά, αρχικά τον εαυτό τους και έπειτα ό,τι συμβαίνει γύρω τους. Και μπορούν ταυτόχρονα να απενοχοποιούν τη δική τους επιλογή/άποψη/γνώμη/προτίμηση πάνω στο ίδιο ζήτημα με χιούμορ και αυτοσαρκασμό.

 

 

Hλιθιούθιερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου