Προς το περιεχόμενο

Jagstang The Build


HellFire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η φωτό στο 1ο ποστ φαντάζομαι είναι παραμορφωμένη έ;  :P

 

Why?Έτσι την ήθελε ο Kurt Cobain,αυτός την σχεδίασε....

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Why?Έτσι την ήθελε ο Kurt Cobain,αυτός την σχεδίασε....

  Άααα έτσι εξηγείται ότι μοιάζει με στραβοχυμένο λουκουμά....! 

 

Συγχώρεσε με βρε Hellfire, αλλά πιο άσχημη κιθάρα, μάλλον, δεν έχω ξαναδεί!  Φυσικά αφού αρέσει σε'σένα, σε κανέναν δεν πέφτει λόγος.... ;) :police:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Άααα έτσι εξηγείται ότι μοιάζει με στραβοχυμένο λουκουμά....! 

 

Συγχώρεσε με βρε Hellfire, αλλά πιο άσχημη κιθάρα, μάλλον, δεν έχω ξαναδεί!  Φυσικά αφού αρέσει σε'σένα, σε κανέναν δεν πέφτει λόγος.... ;) :police:

 

Χαχα δεν είναι για μένα,αλλά όταν τον δω θα του το πω...(Του Cobain ;D :P)!!!

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για καλή μου τύχη ψάχνοντας μέσα στο κουτί με τα spare parts  ;D βρήκα ενα μπράτσο απο Mustang '71  original ( Λάθος Αργύρη του '71 είναι).

Με βάση αυτο το μπράτσο θα φτιάξω της Jagstang μιας και είναι το ίδιο που φόραγε η κιθάρα αυτή.Ουσιαστικά η Jugstang είναι το πάντρεμα μιας Jaguar και μιας  Mustang!!!

 

24203553_1997735860507736_1247286966_n.thumb.jpg.c5bb48d026c0408f336345d6133fb6af.jpg

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για καλή μου τύχη ψάχνοντας μέσα στο κουτί με τα spare parts  ;D βρήκα ενα μπράτσο απο Mustang '71  original ( Λάθος Αργύρη του '71 είναι).

Με βάση αυτο το μπράτσο θα φτιάξω της Jagstang μιας και είναι το ίδιο που φόραγε η κιθάρα αυτή.Ουσιαστικά η Jugstang είναι το πάντρεμα μιας Jaguar και μιας  Mustang!!!

 

Θα μας κανεις κανενα τιουτοριαλ για ραουντ λαμ να γουσταρουμε?

 

Παχος βενιρ λυγισμα ολα!

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατρέ μου ,είχα κάνει στην Relic στρατ ,αυτήν τη φορά ο κάτοχος την θέλει με ταστιέρα slab.

Αύριο θα βρω το post στο άλλο thread η αν δεν το έχω εδώ στο νοιζ,θα το βρω στο Αμερικανικό thread , (Τα Αμερικάνα είναι φίλοι μας) και το  κάνω κοπη παστε!

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης σκέφτομαι να γράψω πως αντιγράφω ένα μπράτσο με ακρίβεια ,χωρίς dublicator κλπ, για να μαθαίνει και ο Suhr...κλάμα χαχαχααχ!!!!

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για καλή μου τύχη ψάχνοντας μέσα στο κουτί με τα spare parts  ;D βρήκα ενα μπράτσο απο Mustang '71  original

 

για ψαξε λιγο καλυτερα,καπου πηρε το ματι μου και μια ολοκληρη tele του 52.... ;D ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου