Προς το περιεχόμενο

Jagstang The Build


HellFire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Άααα έτσι εξηγείται ότι μοιάζει με στραβοχυμένο λουκουμά....! 

 

Συγχώρεσε με βρε Hellfire, αλλά πιο άσχημη κιθάρα, μάλλον, δεν έχω ξαναδεί! 

  Ανακαλώ!!!  Άλλη φορά θα βουτάω πρώτα στο μυαλό μου την γλώσσα μου και μετά θα μιλάω..... ::) :-X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Ανακαλώ!!!  Άλλη φορά θα βουτάω πρώτα στο μυαλό μου την γλώσσα μου και μετά θα μιλάω..... ::) :-X

 

Tι εγινε? Έπεσε τηλεφωνακι απο τον Kurt Cobain και κάνουμε αλλαγή στις δηλώσεις μας τωρα????? ;D

Εδω που τα λεμε και εμένα αν με έπαιρνε τηλέφωνο απο εκεί που βρίσκεται ,θα τα χρειαζόμουν λιγουλάκι! O0

Το χρώμα τις κιθάρας είναι το Sonic Blue και το Cobain το εκρου του νεκρού !

Η αλήθεια είναι οτι και εμενα στην αρχη το σχήμα μου φαινόταν κάπως... και δεν ξέρω αν ποτέ θα έφτιαχναν μια Jagstang για μένα, αλλα τώρα που το συνήθισα μπορεί και να το κάνω! ;)

 

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω που τα λεμε και εμένα αν με έπαιρνε τηλέφωνο απο εκεί που βρίσκεται ,θα τα χρειαζόμουν λιγουλάκι! O0

  Καλά, συγνώμη κιόλας, αλλά εσύ πιστεύεις ότι ο Kurt είναι νεκρός.....;  ::) >:D     

 

  Άντε ανέβασε κι άλλες φώτο...., μπας και με κάνεις να συμπαθήσω τα σχήματα των jaguar και mustang.... O0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Καλά, συγνώμη κιόλας, αλλά εσύ πιστεύεις ότι ο Kurt είναι νεκρός.....;  ::) >:D     

 

  Άντε ανέβασε κι άλλες φώτο...., μπας και με κάνεις να συμπαθήσω τα σχήματα των jaguar και mustang.... O0

 

Λες να τα πίνει σε κανενα μπαρ στο Αμέρικα,μαζί με τον Έλβις και αυτήν τη στιγμή να διαβάζουν  Νοιζ?

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες να τα πίνει σε κανενα μπαρ στο Αμέρικα,μαζί με τον Έλβις και αυτήν τη στιγμή να διαβάζουν  Νοιζ?

 

Πολύ ωραία η βαφή! Congrats!!

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου