Προς το περιεχόμενο

Don't stop - Short instrumental music


Nikos Aravanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα από τον φιλικό nooba της γειτονίας σας.

 

 

πολυ emotional.

Και πολύ ωραίο τεχνικά.

έχεις εναν Michael Nyman μεσα σου.

Έχεις πολλές δυνατότητες.

Μιας και είχες βάλει απορίες αν θυμάμαι καλά σε προηγούμενα post προσπάθησε να μελετήσεις δομη/διάρκεια κλπ. αντίστοιχων κομματιών για να κινηθείς σε κάτι πιο ολοκληρωμένο, εκτός βέβαια και αν το short ειναι επιλογή σου.

Έχεις αυτό το, πως το λένε, το focus στις ιδέες σου, δεν ξέρω πως να το περιγράψω το οποίο αποτυπώνεται και είναι πολλά υποσχόμενο, κεντρίζει τον ακροατή.

 

Έχω την αίσθηση του πως άμα δουλέψεις αυτά θα γίνεις πολύ μεγάλος στο είδος, θα μετράς απίστευτα.

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφέ μου

 

Κατ' αρχάς σε ευχαριστώ για τα ενθαρρυντικά σου λόγια,σκοπός μου δεν είναι τα μικρά κομμάτια,αλλά οι γνώσεις μου και η τεχνική μου υστερούν αρκετά για κάτι παραπάνω/καλύτερο.

Εχω σκοπό στο μέλλον να ξαναεπισκεφτώ τις συνθέσεις αυτές για να τις καλυτερεύσω,απλά προς το παρόν λόγω της "εραστιτεχνοσίνης" μου κολλάει το μυαλό και δεν μπορώ ακόμα να τις μετατρέψω βάση του feedback που έχω λάβει.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφέ μου

 

Κατ' αρχάς σε ευχαριστώ για τα ενθαρρυντικά σου λόγια,σκοπός μου δεν είναι τα μικρά κομμάτια,αλλά οι γνώσεις μου και η τεχνική μου υστερούν αρκετά για κάτι παραπάνω/καλύτερο.

Εχω σκοπό στο μέλλον να ξαναεπισκεφτώ τις συνθέσεις αυτές για να τις καλυτερεύσω,απλά προς το παρόν λόγω της "εραστιτεχνοσίνης" μου κολλάει το μυαλό και δεν μπορώ ακόμα να τις μετατρέψω βάση του feedback που έχω λάβει.

 

 

 

Dont worry. Ιt will come to you, believe me.

Συνέχισε.

Έχεις τη βάση που χρειάζεται κατα τη γνώμη μου, το μυαλό θα ξεμπλοκάρει με τον καιρό.

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ηθελα να σου πω κατι πιο ουσιαστικο....

"αλλά οι γνώσεις μου και η τεχνική μου υστερούν αρκετά για κάτι παραπάνω/καλύτερο."

Ομοιως.

Καθαρα ως ακροατης ομως να σου πω οτι τουτο εδω οπως και τα Remember,Πουλια ξενιτεμενα,το Running to live επισης-με "αναγκασες" φιλτατε Νικο να παω στο καναλι σου και να ακουσω και μερικα ακομα-ειναι υπεροχα.

Γραφεις πανεμορφα,υποκλινομαι. :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ηθελα να σου πω κατι πιο ουσιαστικο....

"αλλά οι γνώσεις μου και η τεχνική μου υστερούν αρκετά για κάτι παραπάνω/καλύτερο."

Ομοιως.

Καθαρα ως ακροατης ομως να σου πω οτι τουτο εδω οπως και τα Remember,Πουλια ξενιτεμενα,το Running to live επισης-με "αναγκασες" φιλτατε Νικο να παω στο καναλι σου και να ακουσω και μερικα ακομα-ειναι υπεροχα.

Γραφεις πανεμορφα,υποκλινομαι. :)

Τον τελευταίο καιρό όποτε μπορώ κάθομαι και ακούω τις δημιουργίες των μελών του forum και μπορώ να σου πω ότι νιώθω "πολύ λίγος" ακόμα,αλλά σε ευχαριστώ για την αναπτέρωση του ηθικού  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τελευταίο καιρό όποτε μπορώ κάθομαι και ακούω τις δημιουργίες των μελών του forum και μπορώ να σου πω ότι νιώθω "πολύ λίγος" ακόμα,αλλά σε ευχαριστώ για την αναπτέρωση του ηθικού  :P

 

Πραγματικα,το επιπεδο του φορουμ συνθετικα ειναι υψηλο.αλλα,για τα γουστα μου Νικολαε εισαι κι εσυ εξαιρετος.

Το εννοω,δεν το λεω ετσι.

Να γραφεις και να ποσταρεις . :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου