Προς το περιεχόμενο

Ελένη Φουρέιρα - Eurovision 2018


TamTam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mάνο, το σκέφτηκα λίγο αυτό που λές και έκανα ένα προσχέδιο για του χρόνου.

Για ακούστε το.

Νομιζω πως υπάρχει μια δυναμική,  έτσι?

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

κλαίω  :laugh: :laugh: :laugh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

 

Νομιζω πως υπάρχει μια δυναμική,  έτσι?

Προσκυνώ!!!!!!

 

Τρεις είσαστε οι μεγαλύτεροι σύγχρονοι Έλληναι συνθέται.

Ο Καρβέλας, ο Φοίβος, και εσύ.

 

Αλλά εσύ είσαι ο μόνος που μπορεί να κάνει τον μίστερ μπούτια σούπερ σταρ.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσκυνώ!!!!!!

 

Τρεις είσαστε οι μεγαλύτεροι σύγχρονοι Έλληναι συνθέται.

Ο Καρβέλας, ο Φοίβος, και εσύ.

 

Αλλά εσύ είσαι ο μόνος που μπορεί να κάνει τον μίστερ μπούτια σούπερ σταρ.

 

Και είμαστε και ΠΑΣΟΚΟΙ χαχαχααχαχχχχχαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρα τωρα βλεπετε Eurovision??

Φουρειρα??

2.55 το κλαμα της αρκουδας....

  Έλα ρε κι εσύ κακιούλες.... το πιάνο είναι ξεκούρδιστο!  :laugh: :-X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρα τωρα βλεπετε Eurovision??

Φουρειρα??

 

... είπε, και έβαλε κάτι που είχε ξεχωρίσει προσεκτικά από κάποιο πρωινάδικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Έλα ρε κι εσύ κακιούλες.... το πιάνο είναι ξεκούρδιστο!  :laugh: :-X

Εγώ πάλι ακούω κάτι περίεργες δεύτερες ....

 

EDIT: Ρε συ ταμτάμ, βλέποντας το μουσικό όργανο που παίζεις (Μ. Όργανο: More fuzz!), κατάλαβα από που βγαίνει το ρήμα "μορφάζω". ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παλι η χορογραφία μου φανηκε τραγική. Σαν κατσίκι κουνιόταν. Και ανεμιζε τα μαλλια ολη την ωρα. Γενικα, δεν ειδα κατι περίεργο για γιουροβιζιον, κιτς και μετριότατη φωνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν να δηλώσω οτι δε βλέπω πότε γιουροβιζιον καμιά χρονιά , γιατί μου αρέσει η μουσική και δεν έχω τηλεόραση.

Είδα όμως την εμφάνιση του κοριτσιού στο YouTube σε μια φάση περιέργειας και βαρεμάρας και έπαθα την πλάκα μου!  Το κομμάτι ήταν EUROVISION! Πιο πολύ δε γινόταν , απίστευτο κορίτσι κατά τη γνώμη μου. Κουκλαρα τρομερός χορός και απίστευτο αυτό που φορούσε.  Πραγματικά θεϊκό.  Δεν κατάλαβα τι άσχημο βρήκε κάποιος στην ομορφιά ενός από τα πιο ομορφα πράγματα στον κόσμο.  Το γυναικείο σώμα. Βρίσκω την εμφάνιση της Κύπρου απόλυτα εύστοχη και πετυχημένη και εκ του αποτελέσματος. Απορώ με εμάς που είχαμε αυτό το χάρμα οφθαλμών κορίτσι κατά την γνώμη μου πάντα και στείλαμε αυτήν που λεω να  μη τη χαρακτηρισω δημοσια  γιατι δεν είναι πρεπον... Μάλλον μπερδεύτηκαμε . Δε με νοιάζει ο διαγωνισμός και αδιαφορώ που πάτωσε η Ελλάδα αλλά ήταν κάτι σίγουρο. 

 

 

 

Επίσης για να μη λέμε κι ότι θέλουμε τα views ,οπως λέει κι ο συντάκτης ,της Ελένης είναι μόνο σε ένα βίντεο κοντά στα 10 εκατομμύρια σε 2-3 μέρες και φυσικά θα περάσει κατά πολύ τη σατι που την ξέρουν μόνο στην Ελλάδα και φίλοι φίλων ατόμων που ζουν έξω.  Τώρα σχετικά με τα σχόλια οτι είναι απωθητικη η φουρειρα σαν θηλυκό στον διαγωνισμό αλλά και ότι κρίμα για την Ελένη τι να πω.... άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου.    ;D ;D κρίμα το κορίτσι! !!!!    ;D ;D ;D Δε βλέπεται μιλάμε και άσε το κακό που έγινε στην καριέρα της . Ο,τι να ναι ρε φίλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω νομιζω οτι οι δημιουργοι του τραγουδιου εχουν βρει το μυστικο της επιτυχιας. Πετυχαν κατι το κορυφαιαο για επιπεδα eurovision, και πετυχαν (οπως φαινεται) κατι το 100% εμπορικο με μελλον για το καλοκαιρι που ερχεται, εντος και εκτος συνορων.

 

Και η συμπαθεστατη καλλιτεχνιδα, μπορει να μην εχει φωναρα ή μπορει να μη μου αρεσε και τοσο ο χορος της, αλλα εδωσε ενα εντυπωσιακο show υπηρετωντας το τραγουδι 100%. Πολυ επαγγελματιας το κοριτσι, εξ' ου και η πορεια της στα ελληνικα δρωμενα.

 

Το ολο πακετο το θεωρω ακρως επιτυχημενο και μπραβο σε ολους οσους δουλεψαν για αυτο.

 

Δεν μπορω να πω το ιδιο για το ελληνικο κομματι. Σκετη απογοητευση και πολυ λιγο για τον σκοπο που δημιουργηθηκε. Ειχε χασει το ματς απο τα αποδυτηρια, που λεμε. Αστοχο το ολο concept.

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου