Προς το περιεχόμενο

Dark Piano Music - Eternal Damnation


Nikos Achilleus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετώ την κοινότητα του Noiz, με το τελευταίο μου κομμάτι... Το οτι γράφω και γουστάρω τέτοια μουσική σε μια χώρα όπως η Ελλάδα, είναι ταυτόχρονα όσο λιγότερο αποδοτικό γίνεται (από άποψη κοινού, χρημάτων αλλά και επιβεβαίωσης) και από την άλλη κάπως ερεθιστικό ;D....Σαν να κάνω κάτι παράνομο....Breaking the Law κι έτσι :police: ....Τέλος πάντων, καλή ακρόαση και ευχαριστώ εκ των προτέρων, καθώς τις καλύτερες γνώμες (είτε θετικές είτε διορθωτικές), τις έχω δει σε αυτό το forum....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ την κοινότητα του Noiz, με το τελευταίο μου κομμάτι... Το οτι γράφω και γουστάρω τέτοια μουσική σε μια χώρα όπως η Ελλάδα, είναι ταυτόχρονα όσο λιγότερο αποδοτικό γίνεται (από άποψη κοινού, χρημάτων αλλά και επιβεβαίωσης) και από την άλλη κάπως ερεθιστικό ;D....Σαν να κάνω κάτι παράνομο....Breaking the Law κι έτσι :police: ....Τέλος πάντων, καλή ακρόαση και ευχαριστώ εκ των προτέρων, καθώς τις καλύτερες γνώμες (είτε θετικές είτε διορθωτικές), τις έχω δει σε αυτό το forum....

 

 

Αν και τα αυτιά μου αυτή τη στιγμή  είναι ακόμα βουλωμένα από τα ντεσιμπέλ των τριπ χοπ τσιφτετελολαϊκών διασκευών των κλάμπ του Περιστερίου που ξενύχταγα εχθές και συνεπώς ταυτόχρονα είμαι από άλλη διάθεση και δεν έχω συνέλθει ακόμα, το άκουσα και το βρήκα πολύ ωραίο, ενδιαφέρον και προσεγμένο. Θα του δώσω άλλη μια πιο αντικειμενική ακρόαση όταν.... αναρρώσω.

 

Μπράβο φίλε μας.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ενδιαφέρον και καλογραμμένο soundtrack.

Ότι πρέπει για ταινία του Tim Burton.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μου άρεσε, αν και δεν είναι είδος που ακούω.

Εκτιμώ όταν γίνεται προσεγμένη δουλειά και κάποιος αφιερώνει χρόνο για το αποτέλεσμα

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου