Προς το περιεχόμενο

(Πρώτο μου cover στο YouTube) Pinegrove - Aphasia


Λέων

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άνοιξα το δικό μου youtube καναλάκι που θα ασχολούμε στον ελεύθερο μου χρόνο. Άρχισα κιθάρα-φωνή πριν 2.5 χρόνια και είμαι αυτοδίδακτος οπότε εκτιμώ πολύ και τα αρνητικά σχόλια για να μπορώ να βελτιωθώ!  :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλως ηρθες.

Μια χαρα τα πας.

Συνεχισε με παθος και ανιδιοτελεια, που ελεγε και ο Μανος Χατζηδακις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο φίλε, καλή αρχή. Ωραία παιγμένο κομμάτι, εξασκήσου παραπάνω στις κορώνες που "φεύγουν" ...

 

Συμβουλή: μην παραμείνεις αυτοδίδακτος, η επένδυση χρημάτων θα αποδώσει σε κερδισμένο χρόνο και αισθητή βελτίωση σε όλα τα μέη του παιξίματος και του τραγουδιού σου.

 

Hot Dog .......................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο φίλε, καλή αρχή. Ωραία παιγμένο κομμάτι, εξασκήσου παραπάνω στις κορώνες που "φεύγουν" ...

 

Συμβουλή: μην παραμείνεις αυτοδίδακτος, η επένδυση χρημάτων θα αποδώσει σε κερδισμένο χρόνο και αισθητή βελτίωση σε όλα τα μέη του παιξίματος και του τραγουδιού σου.

 

Ευχαριστώ πολύ!! Όταν εννοείς κορώνες που 'φεύγουν' εννοείς όταν τραγουδάω πιο δυνατά κάποιες νότες φεύγουν λίγο?

 

Σκοπεύω να ξεκινήσω του χρόνου μερικά μαθήματα, γιατί έχω μείνει κάπως στάσιμος τον τελαυταίο χρόνο είναι η αλήθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου