Προς το περιεχόμενο

Αντιεπαγγελματική στάση ΘΩΜΑ;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το "quality too bad" τωρα που το σκεφτομαι, και σε συνδυασμό με το οτι η φραση αυτη ηταν απο την εσωτερικη αλληλογραφια μεταξυ των υπαλληλων του Τομαν, μπορει να παιζουν και θεματα που δεν γνωριζουμε.

Πχ να πηγε μια παρτιδα με οργανα με σοβαρα ελλατωματα, και που δεν ηθελε να τα πουλησει ο Τομαν για διαφορους λογους, πχ να "λερωσει" το ονομα του, να εχει επιστροφες και χασουρα κλπ, και να αποφασισε να τα στειλει πισω και να διεκοψε και την συνεργασια μετα απο ενδεχομενη προστριβη.

Λεμε τωρα.

  Μπορεί ναι, αλλά μπορεί και όχι... Στο κάτω κάτω στο εμπόριο όλα επιτρέπονται, λέμε τώρα!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Στο κάτω κάτω στο εμπόριο όλα επιτρέπονται, λέμε τώρα!

Μη κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Άγγλοι αυτοκτόνησαν ψηφίζοντας Brexit.

H Vintage είναι μόνο η αρχή,είναι βρετανική μπραντα.

Όταν ολοκληρωθεί και τυπικά το brexit δεν θα βρίσκετε ούτε σοκολάτα cudburrys στην ΕΕ,η λίρα θα έχει γίνει  δραχμή,η ανεργία στην  Αγγλία θα είναι χειρότερη από της  Ελλάδα και τα σπιτια στο Λονδίνο θα κάνουν πιο φτηνά και από αυτά της Αθήνας.

Έβαλαν τα χεράκια τους και βγανανε τα ματάκια τους οι ηλίθιοι.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ρε παιδιά μου φαίνεται άκυρο όλο το θέμα, δηλαδή ανοίξαμε ένα κοντέινερ vintage πρόσφατης παραγωγής για να ξέρουμε την ποιότητά τους;

Επειδή ήταν καλές (για τα λεφτά τους!) παλιά είναι και τώρα;

 

 

 

  • Like 1

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Άγγλοι αυτοκτόνησαν ψηφίζοντας Brexit.

H Vintage είναι μόνο η αρχή,είναι βρετανική μπραντα.

Όταν ολοκληρωθεί και τυπικά το brexit δεν θα βρίσκετε ούτε σοκολάτα cudburrys στην ΕΕ,η λίρα θα έχει γίνει  δραχμή,η ανεργία στην  Αγγλία θα είναι χειρότερη από της  Ελλάδα και τα σπιτια στο Λονδίνο θα κάνουν πιο φτηνά και από αυτά της Αθήνας.

Έβαλαν τα χεράκια τους και βγανανε τα ματάκια τους οι ηλίθιοι.

Kαλα μην εισαι και τοσο σιγουρος...

Πανε και τα Marshall δηλαδις??

αλλο Ελλαδιτσα αλλο Great Britain....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα μην εισαι και τοσο σιγουρος...

Πανε και τα Marshall δηλαδις??

αλλο Ελλαδιτσα αλλο Great Britain....

 

Η Marshall θα φύγει,θα πάει στη  Φρανκφούρτη όπως και όλο το city :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Άγγλοι αυτοκτόνησαν ψηφίζοντας Brexit.

H Vintage είναι μόνο η αρχή,είναι βρετανική μπραντα.

Όταν ολοκληρωθεί και τυπικά το brexit δεν θα βρίσκετε ούτε σοκολάτα cudburrys στην ΕΕ,η λίρα θα έχει γίνει  δραχμή,η ανεργία στην  Αγγλία θα είναι χειρότερη από της  Ελλάδα και τα σπιτια στο Λονδίνο θα κάνουν πιο φτηνά και από αυτά της Αθήνας.

Έβαλαν τα χεράκια τους και βγανανε τα ματάκια τους οι ηλίθιοι.

 

Η ειρωνεία είναι ότι ο Soros μάλλον θα προλάβει να ξανασορτάρει τη λίρα ώστε να έχουν χρήματα και οι επόμενες επτά γενεές των πρώτων επτά γενεών του 92...  ;D Και η τράπεζα της Αγγλίας πάλι θα του ζητάει τα ρέστα...  ;D  Ναι η ζωή είναι τελικά πιο παλαβή και από την πιο παλαβή ταινία...

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω το που θα φτάσουν οι επιπτώσεις για το Η. Βασίλειο, αν και δε νομίζω να φτάσει σε κατάσταση χειρότερη του Ελλαδιστάν.

 

Αυτό που είναι σίγουρο όμως είναι ότι έχασε το ΤΕΡΑΣΤΙΟ πλεονέκτημα να είναι στην ΕΕ και παράλληλα να έχει δικό του νόμισμα, οικονομικές ζώνες με άλλους κανόνες κλπ κλπ. Αν αποφασίσει κάποια στιγμή να ξαναμπεί, το βλέπω εντελώς απίθανο να έχει ξανά όλα αυτά τα πλεονεκτήματα.

 

 

Ο σοφός λαός και παραμύθια σκορδαλιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω το που θα φτάσουν οι επιπτώσεις για το Η. Βασίλειο, αν και δε νομίζω να φτάσει σε κατάσταση χειρότερη του Ελλαδιστάν.

 

 

Ο σοφός λαός και παραμύθια σκορδαλιά.

 

Καλά χειρότερα από εμάς δύσκολα βρίσκεις,μη ξεχνάμε ότι εμείς κάναμε ..... Επανάσταση. :)

 

Ο λαΓος είναι έτσι κι αλλιώς στον αυτόματο πιλότο στη συντριπτική του πλειοψηφία οπότε έχει πάρει διαζύγιο από την σοφία εδώ και εκατό χρόνια.....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και παρόλα αυτά εξακολουθούν να του χαϊδεύουν τα αυτιά και να μιλούν εξ ονόματός του. Και δε νομίζω να έχουν και άλλη επιλογή, μόνο οι κωμικοί μπορούν να τα χώσουν στο λαό, διότι όπως είπε και ο μεγάλος "αν θες να πεις την αλήθεια κάνε τους να γελάσουν, αλλιώς σε σκότωσαν." 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου