Προς το περιεχόμενο

Morphine Social Club - Chaos Lover (UN)official Clip


mustafank

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Ορίστε ένα diy/no budget τεμάχιο, που ετοίμασα για το κομμάτι  "Chaos Lover", από το Monolithic Gospel ΕP των Morphine Social Club (των οποίων είμαι μέλος, βεβαίως βεβαίως  ;D ;D ;D ).

 

  Τα όποια πλάνα είναι τραβηγμένα με ένα (ταπεινό LG) κινητό, ενώ για εφέ και γραφικά χρησιμοποίησα δωρεάν android apps και πιο συγκεκριμένα το Glitch! και το Autodesk Sketchbook, ενώ το "μοντάζ" έγινε με το Windows Movie Maker.

 

Σκοπός μου ήταν να έχει grunge/punκ αισθητική.

 

Θα χαρώ να διαβάσω τη γνώμη σας.

 

:)

 

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σκοπός μου ήταν να έχει grunge/punκ αισθητική.

 

 

την έχει.

grunge το παίξιμο, punk η φωνή.

 

περιορίζονται δραματικά οι πιθανότητες να παίξουμε μια μέρα μαζί.....  :-\  ΟΚ ίσως πιούμε καφέ  ::)

 

 

άξιος!

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο κλιπ, πολύ ωραίο άσμα. Εύγε!

 

την έχει.

grunge το παίξιμο, punk η φωνή.

άξιος!

 

Ευχαριστούμε!

 

:)

 

περιορίζονται δραματικά οι πιθανότητες να παίξουμε μια μέρα μαζί.....  :-\  ΟΚ ίσως πιούμε καφέ  ::)

 

Εδώ, παίζω κιθάρα (και δεν τραγουδάω).

 

(Προσπαθώ, όμως να) παίζω και μπάσο, οπότε, ίσως το βολέψουμε έτσι, παρέα και με τον αγαπημένο cigaret13, που του το έχω τάξει εδώ και καιρό, αλλά, τελευταία, τρέχω και δε φτάνω.

 

:) :) :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εδώ, παίζω κιθάρα (και δεν τραγουδάω).

 

(Προσπαθώ, όμως να) παίζω και μπάσο, οπότε, ίσως το βολέψουμε έτσι, παρέα και με τον αγαπημένο cigaret13, που του το έχω τάξει εδώ και καιρό, αλλά, τελευταία, τρέχω και δε φτάνω.

 

:) :) :)

 

για το σύνολο λέω. Αξιος και άξιοι!

εσύ θα παίζεις μπάσο, ο τσιγάρος τα αρπίσματα και εγώ θα κουρντίζω την κιθάρα μου....  ;D

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα να σας ακούσω πολύ καιρό Γιάννη και μού'κανε εντύπωση η εξέλιξη σας... Πολύ καλοί, με το άσμα να εξυπηρετεί επάξια το είδος που αντιπροσωπέυει! 

Σκοπός μου ήταν να έχει grunge/punκ αισθητική.

Την έχει....!  Παρ'όλη την ερασιτεχνικότητα του (με ότι κι αν σημαίνει αυτό), την έχει..... ;)

   

ίσως το βολέψουμε έτσι, παρέα και με τον αγαπημένο cigaret13, που του το έχω τάξει εδώ και καιρό, αλλά, τελευταία, τρέχω και δε φτάνω.

    :-* :-* :-*     

εσύ θα παίζεις μπάσο, ο τσιγάρος τα αρπίσματα και εγώ θα κουρντίζω την κιθάρα μου....  ;D

  :angel: :angel: O0                                                                                                                                               

                                                                                                                                                                 

                             

    Άντε να δούμε πότε θα τα πούμε από κοντά εμείς οι τρεις..... ::) :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την μουσική και την απόδοση σας την γουστάρω πολύ.

Το video clip αν αναλογιστω τα μέσα δημιουργίας θα πω καλό αλλά του αξίζει και πολύ καλύτερο γιατί τα σπάει.

Μπράβο σας φίλε μου και πάντα τέτοια και καλή επιτυχία!!!!!

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τεχνικά δεν τα κατέχω αλλά ήταν ωραίο και το βίντ-για τα γουστα μου επαρκεστατο-εκτός του τραγουδιού.

Και δυνατο τρακ,με τα φάΖΖια του,με τα όλα του.

 

Μπράβο Γιάνναρε,μπραβο και στους υπολοιπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα να σας ακούσω πολύ καιρό Γιάννη και μού'κανε εντύπωση η εξέλιξη σας... Πολύ καλοί, με το άσμα να εξυπηρετεί επάξια το είδος που αντιπροσωπέυει! 

 

Την μουσική και την απόδοση σας την γουστάρω πολύ.

Το video clip αν αναλογιστω τα μέσα δημιουργίας θα πω καλό αλλά του αξίζει και πολύ καλύτερο γιατί τα σπάει.

Μπράβο σας φίλε μου και πάντα τέτοια και καλή επιτυχία!!!!!

 

Τα τεχνικά δεν τα κατέχω αλλά ήταν ωραίο και το βίντ-για τα γουστα μου επαρκεστατο-εκτός του τραγουδιού.

Και δυνατο τρακ,με τα φάΖΖια του,με τα όλα του.

 

Μπράβο Γιάνναρε,μπραβο και στους υπολοιπους.

 

Ευχαριστούμε πολύ, φίλτατοι!

 

Σχετικά με αυτό που επισήμανε ο cos_dr (περί πληρέστερου κλιπ) να πω ότι είναι κάτι που σκεφτόμαστε αυτήν την περίοδο.

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου