Προς το περιεχόμενο

Θέλω ενισχυτή κρεβατοκάμαρας


Nikoubis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Αν θες την άποψη μου, πάρε τον φτηνότερο που θα βρεις. Και θα σου πω γιατί: Η ένταση της μελέτης που θες, δεν θέλει τίποτα "εξειδικευμένο". Απλά να ακούγεται αξιοπρεπώς.

Όσο για το 5χορδο, ε, κουτσά- στραβά θα ακούσεις τη Σι- όσο αυτό είναι εφικτό με ένα 8ιντσο ή 10ιντσο ηχείο στη φτηνή κατηγορία. 

 

Προσωπικά αυτό που θες να κάνεις, το κάνω με έναν Park 20W και μια χαρά που είναι...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο συγκεκριμένος παίρνει και μπάσο. :)

 

Βρήκα μόνο με τον 10αρη βίντεο, αλλά δεν έχουν ιδιαίτερες διαφορές στα specs.

 

 

βέβαια κάπου στο βίντεο λέει ότι η ηχογράφηση δεν έγινε από τα μεγάφωνά του αλλά από την usb, συνεπώς ακούγεται ανάλογα με το τι ηχείο έχεις εσύ...

όμως (επειδή ήδη το έχω το μηχανάκι και το δοκιμάζω) παίζει το μπάσο ΟΚ, αλλά....μην έχουμε και απαιτήσεις.

 

 

για κιθάρα θα πρέπει να κάνετε υπομονή δυό τρεις μέρες, γιατί έχω να πιάσω καμιά 10αριά μέρες και είμαι πιό rusty από σκουριά

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης ψάχνοντας σήμερα έπεσα και πάνω σ αυτόν

https://www.thomann.de/gr/fender_mustang_gt_40.htm

 

που τουλάχιστον φοράει 2 6.5'' ηχεία

έχετε κάποια άποψη?

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω τον παλαιοτερο 40αρη Harley Benton (με τα 2 input) κ είναι παραπάνω από μια χαρά για το σπιτι (τον έχω χρησιμοποιήσει κ σε χαλαρό λάηβ κ ανταποκρίθηκε αξιοπρεπώς).

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ πάντως με 80 ευρά βρήκα έναν Peavey KB100 (ναι, για πλήκτρα, πειράζει; ΟΧΙ, ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΛΑΙΜΑΙ). Βέβαια, εγώ τον χρησιμοποιώ για τα χαμηλά του, σε συνδυασμό με ένα ενισχυτή κιθάρας για την βρώμα της φάσης (μπι-αμπινγκ όπως το λέτε και εσείς οι νέοι), αλλά και μόνος του παίζει πάρα πολύ ωραία, και προπάντων καθαρά.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου