Προς το περιεχόμενο

Broken Blue - Distant (original song)


FenderStrat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου αρεσει παρα πολυ το κομματι!! Φοβερη δουλεια!! Διασκεδαστικο και να βλεπεις ταυτοχρονα και το animation!

 

Καλη επιτυχια!

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρεσει παρα πολυ το κομματι!! Φοβερη δουλεια!! Διασκεδαστικο και να βλεπεις ταυτοχρονα και το animation!

 

Καλη επιτυχια!

 

:laugh: Thanks gkourmoul1 ! Το lyric video παρόλο που φτιάχτηκε σχετικά γρήγορα έχει ένα video game / comic feeling που άρεσε και σε εμάς!

Superstarz band!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Πέρα απο την συνθετική μηχανή και την παραγωγική (την μουσική), προφανώς υπάρχει στην παρέα εικονολήπτης - μοντερ - σκηνοθέτης - animator ή τα αναλαμβάνει εξωτερικός συνεργάτης - εταιρία;

Διότι συνάδουν ποιοτικά με το μουσικό μέρος. Πες μας και γι αυτή τη διαδικασία αν δεν βαριέσαι.

 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα απο την συνθετική μηχανή και την παραγωγική (την μουσική), προφανώς υπάρχει στην παρέα εικονολήπτης - μοντερ - σκηνοθέτης - animator ή τα αναλαμβάνει εξωτερικός συνεργάτης - εταιρία;

Διότι συνάδουν ποιοτικά με το μουσικό μέρος. Πες μας και γι αυτή τη διαδικασία αν δεν βαριέσαι.

 

'Οχι φυσικά και δεν βαριέμαι!

 

Πράγματι έτσι είναι, στο team των Before Sunday και γενικότερα στα project που έχω ξεκινήσει προσωπικά, μας ακολουθεί ένας πολύ καλός φίλος και συνάδελφος ο οποίος έχει τρέλα με τα videos γενικότερα. Δεν θα έλεγα πως είναι σκηνοθέτης (αν και σκηνοθετεί) ούτε animator (αν και κάνει animations) θα έλεγα πως είναι ένας video enthousiast με ολοκληρωμένη άποψη για την τεχνολογία, και την pop culture και άριστος χειριστής premiere. Οπότε χτίζουμε μαζί μια βάση με ένα story, αναλαμβάνουμε τα όποια έξοδα της παραγωγής και πάνω σε βασικές ιδέες ο Tony δημιουργεί 'κάτι'!

 

Νομίζω στο video μας Obsessions ξεπεράσαμε τους εαυτούς μας με βάση το budget που είχαμε διαθέσιμο!

Superstarz band!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου