Προς το περιεχόμενο

analogiko synthesizer


cine-filos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Endiaferomai gia tin agora anoalogikou synth.

Idiaitera gia ta parakatw (se poly kali i aristi katastasi vevaia)

Sequential Cirquits Pro-One

Sequential Cirquits Prophet 5

Korg Mono Poly

 

An kapoios exei kapoio ap ta parapanw i xerei kapoio magazi i studio pou endiaferetai na ta poulisei, i tha mporouse na mou dwsei kapoio tip gia to pou tha mporousa na ta vrw (entos Athinas) tha ektimousa idiaitera mia apantisi.

 

Euxaristw ek twn proterwn!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλως ηρθες.

Να γραφεις στα ελληνικα.

Μπορεις να αγορασεις ενα καινουργιο evolver,ειναι τα κανουργια μοντελα του dave smith,κανουν οτι τα prophet και ακομη πιο πολλα.

Η αντιπροσωπεια τους ειναι ο Λιολιος και εαν εισαι απο αθηνα θα πας στο Πληκτρο στην Τοσιστσα να τα δοκιμασεις. 8)

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστώ για την απάντηση, καλώς σας βρήκα!

Όντως το evolver είναι μια πολύ καλή επιλογή, την έχω ήδη υπόψην.

Στα 2330 ευρώ όμως που έχει το evolver poly, βάζω άλλα 670 και παίρνω το Voyager (εντελώς διαφορετικά όργανα βέβαια, αλλά πιό κοντά στην χρήση που το θέλω).

Για διάφορους άλλους λόγους όμως (μεταξύ των οποίων η τιμή, η αισθητική και το collectibility), θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να με πληροφορήσει για τα pro-one, prophet 5 και mono poly.

Eυχαριστώ και πάλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να ξερεις ομως οτι γι'αυτα τα παλια μηχανηματα δεν ειπαρχουν ανταλλακτικα...παντως οπως και να'ναι, καλη τυχη στο ψαξιμο. :)

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι πιο καινούριο σου κάνει; Είναι τρελό βάσανο αυτά τα παλιά. Από τα ανταλλακτικά τους, ως και τυχόν προβλήματα (στην περίπτωση βαρέως μεταχειρισμένων), ίσως αστοχία στην αρχική κατασκευή (πολύ χοντρό βέβαια αυτό, αλλά μην το πολυαποκλείεις! ). Γιατί δεν πας σε πιο καινούριες εφαρμογές; Πάντως να έχεις υπόψην σου, ότι αυτά είναι ψιλοδύσκολο να βρεθούν Ελλάδα. Για ψάξε και σε net.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου