Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση του forum 2018


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικά μου αρέσει πάρα πολύ η νέα μορφή του φόρουμ! Σίγουρα θέλει λίγο καιρό να συνηθίσουμε αλλά θα τα καταφέρουμε. Συγχαρητήρια και καλοτάξιδο!!!😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα. Παίζω με το προφίλ.

 Ωραίο είναι. Το γουστάρω το σύστημα.

 Είναι σέξυ.

 Τα θερμά μου συγχαρητήρια!!!!!!!!!

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΩΩΩ.. και ποιός βλέπει το προφίλ μου..........

 Μην δω τιποτα γκομενάκια και έχουμε τίποτα τυχερά. χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
1 ώρα πριν, fusiongtr είπε

Πού είναι το noizbox?

Εεεεε?

Πού θα μαθαίνω τώρα τι κάνει ο τσιγάρος με την κόρη του την όμορφη και δεν τα λέει στην πόντια?:classic_rolleyes:

Πρέπει να ενεργοποιήσεις τις ενημερώσεις κατάστασης στο προφίλ σου. Εκεί θα μπορείς να μιλάς με όποιον γουστάρεις σχεδόν ιδιωτικά αλά noizbox όπως έκανες πριν λίγο στο προφίλ μου.

 

1 ώρα πριν, gkourmoul1 είπε

Με ποιο κουμπι, απο την κεντρικη σελιδα, μπορω να μπω στο μενου του φορουμ. 

https://www.noiz.gr/community/forums/

Δεν το βρισκω....

Μη μου πεις πως δεν βλέπεις το tab που λέει Forum στο Menu!

1 ώρα πριν, Στάθης1540724939 είπε

Καλοριζικο ! Με γειες! Προβλεπεται να εχει αρκτετα θετικα αυτη η αναβαθμιση περαν του αισθητικου. Πρωτη διαπιστωση ειναι η ανακτηση του περιεχομενου στο κειμενο...αρκετα βολικο! 😎  Μου θυμιζει λιγο google acounts η φαση, ωραιο ...αυτο  "Σταθης1237684382957" να μην εβγαζε στο προφιλ μου ακομα καλυτερα 😜

Μπορείς να το διορθώσεις στο προφίλ σου.

1 ώρα πριν, fenderiarhs είπε

Θα δουμε το φορουμ στο tapatalk?

Δεν υπάρχει λόγος για tapatalk. Η δυνατότητα εμφάνισης σε κινητά και μικρές συσκευές είναι δεδομένη και πολύ εύχρηστη.

  • Like 1
  • Ευχαριστώ 2

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση ρε παιδιά.

 Αυτο το κουμπι στο start που μπορείς να δημοσιεύσεις clips στα κλιπς, videos στα βιντεο κλπ.

 Αν βάλω κάτι π.χ. τώρα για να φαίνεται στα clip μου θα μπαίνει και ως topic στο forum?

 Π.χ. αν θελω να βάλω κατι παλαιότερο για να μην ξαναανοίγει θέμα που ήδη υπάρχει.

 Γι αυτό ρωτάω.

 

Επεξεργασμένο από cos_dr

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο έυχομαι σε όλους μας. Μου αρέσει πολύ η νέα μορφή. Μράβο στο Γιάννη για την πολλή και καλή δουλειά και την έμπνευση.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας κακομαθαινει ειναι η αληθεια. Δουλευω σε τετοια πλατφορμα (ως χρηστης) αρκετα χρονια τωρα και ειναι μακραν οτι πιο ευχρηστο και ευχαριστο εχω δει σε φορουμ. Δεν του λειπει τιποτα. Και tapatalk να υπηρχε (το υποστηριζει η πλατφορμα) δεν θα το χρησιμοποιουσα, καθως ειναι σουπερ ευχρηστο με την παρουσα μορφη.

Και δεν ειναι και φτηνο...

Ευχαριστουμε κυριε διαχειριστα!!

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω εάν θα ήταν εύκολο να φαίνονται κάπως τα νέα θέματα/νέες απαντήσεις. Έτσι όπως το βλέπω προς το παρόν δεν είναι εύκολο να τα βρεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου