Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση του forum 2018


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Αν ξυπνήσετε ένα πρωί και το forum δεν λειτουργεί (για μερικές ώρες), θα είναι γιατί θα γίνονται αυτές οι αλλαγές που θα μας κάνουν να... πετάμε απο την χαρά μας όταν θα το χρησιμοποιούμε στο εξής. :laugh:

 

Εγω πάντως έχω βγάλει τα μάτια μου τους τελευταίους μήνες προσπαθώντας να καταλήξω σε μια πλατφόρμα που θα αναβαθμίσει χωρίς να αποξενώσει τον πολύ κόσμο. Και νομίζω πως αφού έστησα 4 διαφορετικές εκδοχές, κατέληξα σε μια που θα προσθέσει εφαρμογές απο τις ζητούμενες, όπως ανάπτυξη των προφίλ των μελών και ταυτόχρονα να διατηρεί το forum δυνατό για συζητήσεις αλλά και Ερωτήσεις - Απαντήσεις στα θέματα μουσικής τεχνολογίας με πιο εύχρηστο τρόπο.

 

Παράλληλα θα αναπτυχθούν οι τομείς των άρθρων και μουσικών uploads με reviews αλλά και χώρο βιτρίνα και θα γίνει ακόμα πιο mobile friendly.

 

Στην μεταφορά θα διατηρηθούν οι συζητήσεις και τα προφίλ όλων των μελών όσο πιο ακέραια γίνεται αλλά σίγουρα θα υπάρξουν ελλείψεις, κάτι που θα φανεί κατα την διαδικασία.

 

Το σημερινό forum θα διατηρηθεί κλειδωμένο και θα σβηστεί σύντομα αν και τα πάντα θα βρεθούν στο καινούργιο.

 

Οπως είπα αυτό θα γίνει εντός των ημερών, οπότε ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη για όποια ταλαιπωρία.

  • Like 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Η δεξιά στήλη με τα κουτάκια fresh, smart noiz είναι μόνο στο home ή κάνω κάτι λάθος?

Επίσης πώς μπορεί κάποιος να γίνει "κρυφός"?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αηντε καλορίζικο . Έχει και ignore, αγαπημένο feature στα φορουμ και καλή προσθήκη 

 

θα χρειαστεί λίγος καιρός να το συνηθίσω πάντως 

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου