Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση του forum 2018


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Καθάρισα το feed να δείχνει μόνο περιεχόμενο και πατώντας το, να πηγαίνεις κατευθείαν στην νέα απάντηση απο την τελευταία σου επίσκεψη. Σίγουρα δείχνει μόνο το ζουμί έτσι.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, yameth είπε

Καθάρισα το feed να δείχνει μόνο περιεχόμενο και πατώντας το, να πηγαίνεις κατευθείαν στην νέα απάντηση απο την τελευταία σου επίσκεψη. Σίγουρα δείχνει μόνο το ζουμί έτσι.

 

Τώρα είναι τέλειο ! Ευχαριστούμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι καναδυο μερες που στα αδιαβαστα θεματα (στη ροη που εχω ρυθμισει), μου βγαζει ολα τα αδιαβαστα ποστ σε ενα θεμα.

Πριν εβγαζε ενα και επελεγα εγω πατωντας να παω στο πρωτο αδιαβαστο.
Ετσι γεμιζει η σελιδα με αδιαβαστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι πριν, οταν παρακολουθουσα ενα θεμα και εμπαινα την επομενη μερα, αν το θεμα ειχε 5 νεα ποστ, στη σελιδα με τα αδιαβαστα μου εβγαζε ενα λινκ. (και παταγα εγω την τελιτσα και πηγαινα στο πρωτο αδιαβαστο)

Τωρα μου βγαζει 5. Ενα για καθε νεο ποστ.

Επεξεργασμένο από Spyros Delta
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, vagelism είπε

εμενα γιατι το σαιτ δουλευει αψογα απο την 1η μερα που ανεβηκε?

Επειδη μπαινω απο PC. και οχι απο κινητο?

Να διευκρινίσω, για PC μιλαω κι εγω.

 

Επεξεργασμένο από Spyros Delta
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες αργότερα...
  • Administrator

Μετά απο πολύ χρήσιμη κουβεντούλα με τον φίλο μου τον Κώστα και τη σχετική μελέτη εκ μέρους μου, νομίζω πως το What's new έγινε αυτό που πρέπει.

Να ενημερώνει για ότι νέο τρέχει σε όλους τους τομείς της σελίδας, χωρίς να δημιουργείται άσκοπος 'θόρυβος" με επαναλαμβανόμενα ποστ.

Ετσι λογικά για τα μέλη που επισκέπτονται καθημερινά θα εξυπηρετεί σαν πρώτη σελίδα επίσκεψης.

  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείραξες και κάτι άλλο και τώρα αντί να με βγάζει στο πρώτο μη αναγνωσμένο με βγάζει στο πρώτο ποστ κάθε θρεντ. 

 

 

Edit: άκυρο, αυτό συμβαίνει όταν πατάω σε θέμα με όχι νέες απαντήσεις. Νομίζω προτιμούσα το προηγούμενο αλλά anyway, συνήθεια είναι

Επεξεργασμένο από VangelisV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου