Προς το περιεχόμενο
yameth

Αναβάθμιση του forum 2018

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καθάρισα το feed να δείχνει μόνο περιεχόμενο και πατώντας το, να πηγαίνεις κατευθείαν στην νέα απάντηση απο την τελευταία σου επίσκεψη. Σίγουρα δείχνει μόνο το ζουμί έτσι.

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
1 ώρα πριν, yameth είπε

Καθάρισα το feed να δείχνει μόνο περιεχόμενο και πατώντας το, να πηγαίνεις κατευθείαν στην νέα απάντηση απο την τελευταία σου επίσκεψη. Σίγουρα δείχνει μόνο το ζουμί έτσι.

Τώρα είναι τέλειο ! Ευχαριστούμε 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ειναι καναδυο μερες που στα αδιαβαστα θεματα (στη ροη που εχω ρυθμισει), μου βγαζει ολα τα αδιαβαστα ποστ σε ενα θεμα.

Πριν εβγαζε ενα και επελεγα εγω πατωντας να παω στο πρωτο αδιαβαστο.
Ετσι γεμιζει η σελιδα με αδιαβαστα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Μεχρι πριν, οταν παρακολουθουσα ενα θεμα και εμπαινα την επομενη μερα, αν το θεμα ειχε 5 νεα ποστ, στη σελιδα με τα αδιαβαστα μου εβγαζε ενα λινκ. (και παταγα εγω την τελιτσα και πηγαινα στο πρωτο αδιαβαστο)

Τωρα μου βγαζει 5. Ενα για καθε νεο ποστ.

Επεξεργασμένο από Spyros Delta

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

εμενα γιατι το σαιτ δουλευει αψογα απο την 1η μερα που ανεβηκε?

Επειδη μπαινω απο PC. και οχι απο κινητο?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
4 λεπτά πριν, vagelism είπε

εμενα γιατι το σαιτ δουλευει αψογα απο την 1η μερα που ανεβηκε?

Επειδη μπαινω απο PC. και οχι απο κινητο?

Να διευκρινίσω, για PC μιλαω κι εγω.

Επεξεργασμένο από Spyros Delta

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

• Αναρτήσεις

• Διαφωνώ σε όλα. Ούτε όλοι θέλουν να κάνουν μουσική καριέρα, ούτε όλοι είναι συνθέτες, ούτε όλοι έχουν διάθεση/ικανότητα να πειραματιστούν/γράψουν κάτι δικό τους. Και δε θα πρέπει να πιεστεί κανένας να βγάλει κάτι original ούτε να αισθάνεται μειονεκτικά αν δεν μπορεί. Αν και όταν έρθει η στιγμή, θα εμφανιστεί η ανάγκη και θα είναι τόσο δυνατή που δε θα κρατιέται. Αλλά και ποτέ να μη γίνει αυτό, in my book που λένε και στο χωριό, δεν κατατάσσεσαι σε καμία "θλιβερή" κατηγορία.
    • Ευχαριστω για την ειλικρινη σου αποψη. Ειναι αληθεια οτι παιζω μουσικη καθαρα για την πλακα μου, σα χομπυ. Καριερα, παντως, δεν νομιζω να φτιαξω. Επεσες, επισης, μεσα στο οτι δεν εχω πολλες ακομα προσδοκιες απο τη μουσικη. Και το οτι εχω καταφερει αυτο "θλιβερο" επιτευγμα, ηταν απλα ενα παιδικο ονειρο που πραγματοποιησα. Και εδω που ειμαι να μεινω και να σταματησω, δεν θα ειχα παραπονο. Ειναι σημαντικο να κανεις πραγματικοτητα τα (πολλες φορες παιδικα) ονειρα σου, και σου ευχομαι κατι αντιστοιχο, λιγοτερο "θλιβερο" βεβαια.     Οι γνωσεις, οι ικανοτητες και ο χρονος που διαθετω στη μουσικη δεν μου επιτρεπουν να κανω κατι παραπανω, αλλα απο καπου πρεπει να ξεκινησει κανεις.      Σπουδαιος δε μπορω να πω οτι νιωθω παιζοντας μουσικη μπροστα σε φιλους και γνωστους. Σπουδαιος νιωθω σιγουρα με αλλα επιτευγματα που εχω καταφερει στη ζωη μου, οχι με αυτο. Πιο πολυ το βλεπω ως εκφραση και αναγκη εκτονωσης. Με κανει να αισθανομαι "νεο παιδι".     2019 εχουμε?? Στην επαρχια που ζω, και ειδικα σε καποια χωρια, ο χρονος εχει παγωσει. Αυτο με τον κωλο και τα δακτυλα μου αρεσει παντως. Μυαλο δεν εχουμε...
    • Απριλιος 1985  Φοινικούντα. Σκανε μυτη καμια δεκαρια χαρλεαδες απο Αυστρια. Αφου κατασκηνωσαν παραλια, εμεις πιτσιρικαδες γυριζαμε γυρω γυρω και θαυμαζαμε τα σιδερενια αλογα. Μας καλεσαν και μας προσφεραν μπυρα και τσιγαο, ενα κασσετοφωνο επαιζε το TNT, ηταν οτι καλυτερο ειχα ακουσει μεχρι εκεινη την στιγμη,ειπα ωπα, εδω νομιζω οτι χωραω! Παντως ακομη οταν τ ακουω μου ερχονται μυρωδιες (οχι απο μπαρουτι) μπυρας και καπνου   
    • Δεν είμαι αυτός που τα παίζει, αλλά .... θα ήθελες να πεις τι ακούει ο κόσμος?
    • Ελεος...2019 κι ακουτε αυτά???!!! Just to let you know.... η μουσικη εχει προχωρησει.... Βαλτε μυαλό, κωλο, δαχτυλα και σκεφτητε κατι. Κριμα.... (αυτα δεν τα ακουει ο κοσμος ποσο μαλλον να τα παιζεις....)  

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύχρηστη. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε.