Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση του forum 2018


Προτεινόμενες αναρτήσεις

βλέπω ότι κάποια μέλη κατάφεραν και έχουν στην υπογραφή τους το προφιλ τους στο soundcloud κάτι που το θεωρώ πολύ βολικό καθώς με εύκολο τρόπο μπορεί κάποιος να βρει και να έχει πρόσβαση στο υλικό που ενδέχεται να υπάρχει εκεί.

Προσπαθώ να το βάλω στην υπογραφή μου αλλά παίρνω μηνύματα λάθους.

Υπάρχει κάποιος σωστός τρόπος να γίνει αυτό?

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, dimsonic είπε

βλέπω ότι κάποια μέλη κατάφεραν και έχουν στην υπογραφή τους το προφιλ τους στο soundcloud κάτι που το θεωρώ πολύ βολικό καθώς με εύκολο τρόπο μπορεί κάποιος να βρει και να έχει πρόσβαση στο υλικό που ενδέχεται να υπάρχει εκεί.

Προσπαθώ να το βάλω στην υπογραφή μου αλλά παίρνω μηνύματα λάθους.

Υπάρχει κάποιος σωστός τρόπος να γίνει αυτό?

Το είδα κι εγώ. Στην αρχή το πέρασα για ολόκληρα ποστς μέχρι να πάρω χαμπάρι πως ήταν υπογραφές.
(δες άλλο νήμα που η υπογραφή του ΟΡ πιάνει το μισό νήμα)

Καλό να διαφημίζεσαι αλλά υπερβολικό να το κοπανάς τόσο πολύ και συνέχεια (ανευ κακίας, πονηρού, κλπ. just saying)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα δεν μπαινει ουτε σαν λινκ.

Επισης υπαρχουν πολλα κλιπς που ειναι θαμενα μεσα σε νηματα. Προσωπικα θα ηθελα να εχω αμεση πρόσβαση στις μουσικες μελων με τους οποιους συζητω εδω και πολλες φορες δεν μπαινω στην διαδικασία να τους ψαξω. πχ το μελος geodimitri ήξερα ένα δυο κομματια. Βλεποντας το λινκ ακουσα κι αλλα...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Επανέρχομαι.

Να ρωτήσω κάτι;

Είπατε επιλέξατε το "Ακολουθήστε" (δειτε φωτο) και παρόλα αυτά ΔΕΝ πήρατε ενημέρωση (στο θέμα που ακολουθείτε, για τις απαντήσεις που ακολούθησαν τη δική σας; )

new noiz.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Επίσης, τσεκάρατε τα κουτάκια στην φόρμα ; (δες φωτο 2)

new noiz 2.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αυτό έχει λίγο πλάκα στο activity. Μου βγαίνει λίγο ποιητικό.

" O cos_dr απάντησε στου cos_dr το θέμα,

 και ότι φταιν' οι Γερμανοί είναι μεγάλο ψέμα......."

χαχαχαχαχαχααχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
6 ώρες πριν, dimsonic είπε

βλέπω ότι κάποια μέλη κατάφεραν και έχουν στην υπογραφή τους το προφιλ τους στο soundcloud κάτι που το θεωρώ πολύ βολικό καθώς με εύκολο τρόπο μπορεί κάποιος να βρει και να έχει πρόσβαση στο υλικό που ενδέχεται να υπάρχει εκεί.

Προσπαθώ να το βάλω στην υπογραφή μου αλλά παίρνω μηνύματα λάθους.

Υπάρχει κάποιος σωστός τρόπος να γίνει αυτό?

Οι μεγάλες υπογραφές ενοχλούν στην συζήτηση και δεν ενθαρρύνονται.

Οσες βλέπεις τώρα είναι υπόλοιπα απο το παλιό που δεν φαίνονταν με αυτό τον τρόπο και τώρα ξεδιπλώθηκαν. Δεν υπάρχει η δυνατότητα προσθήκης τέτοιας υπογραφής και θα πρέπει να κατεβούν όσες υπάρχουν.

Για το λινκ στο Soundcloud ή Facebook κλπ υπάρχει ειδική θέση σε εμφανές σημείο μέσα στο προφίλ του καθενός, αρκεί να το συμπληρώνει.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ασχετο. Πώς βάζουμε ένα video από το youtube π.χ , αλλά embedded , όχι σαν URL link?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, LK είπε

Ασχετο. Πώς βάζουμε ένα video από το youtube π.χ , αλλά embedded , όχι σαν URL link?

Πέτα χύμα το  url link κι έγινε.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου