Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση του forum 2018


Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Υπάρχει λόγος.

Μου έχουν τύχει διάφορα όταν δεν ήμουν κρυφός.

Όπως πχ το εξής ..

Γενικά δεν αποσυνδέομαι ποτέ. Υπήρχε μέλος (και πολύ καλός φίλος) που μου έστειλε pm γύρω στις 3 τα ξημερώματα (αφού με έβλεπε συνδεδεμένο) κάνοντάς μου πλάκα.

Εγώ όμως είχα πέσει για ύπνο και δεν απάντησα.

Το παλικάρι συνέχισε να μου στέλνει pm (νομίζοντας ότι τα βλέπω) αλλά εγώ δεν απαντούσα.

Όταν ξύπνησα την άλλη μέρα βρήκα τέσσερα-πέντε pm, και στο τελευταίο μου ζητούσε συγγνώμη νομίζοντας ότι είχα παρεξηγηθεί από την πλάκα και δεν απαντούσα (αν είναι δυνατόν), και προσπαθούσα μετά να εξηγήσω ότι κοιμόμουν.

Οπότε ... κρυφός λαίμαι.

δεν ήταν ειρωνία, ερώτηση ήταν αν υπάρχει η δυνατότητα. Ακριβώς για τους λόγους που λες, μια φορά κοιμήθηκα και ερχόντουσαν sms στο κινητό και άντε να εξηγήσεις στη σύζυγο...

  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σα να βλεπω το mybike.gr σε καλυτερη εκδοση.

Εκει βεβαια εχει πιο πολλα yamaha απ' οτι εδω....

Καλοριζικο!!!! Πολυ καλο το αποτελεσμα!!!

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού είναι το noizbox?

Εεεεε?

Πού θα μαθαίνω τώρα τι κάνει ο τσιγάρος με την κόρη του την όμορφη και δεν τα λέει στην πόντια?:classic_rolleyes:

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Like 1
  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μας ζησει!!!! 🤩 Νομιζω τρεχει και πιο γρηγορα ή η ιδεα μου ειναι;

Θα μου παρει λιγο καιρο να το συνηθησω, αλλα απο πρωτη ματια μου φαινεται πολυ καλο :classic_cool: 

Θα προτιμουσα μονο να ειχε τα βασικα emoji παλι αμεσα προσβασιμα. Και τα υπολοιπα μεσα στο εικονιδιο...:classic_unsure:

Επεξεργασμένο από Holystone

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ποιο κουμπι, απο την κεντρικη σελιδα, μπορω να μπω στο μενου του φορουμ. 

https://www.noiz.gr/community/forums/

Δεν το βρισκω....

Επεξεργασμένο από gkourmoul1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοριζικο ! Με γειες! Προβλεπεται να εχει αρκτετα θετικα αυτη η αναβαθμιση περαν του αισθητικου. Πρωτη διαπιστωση ειναι η ανακτηση του περιεχομενου στο κειμενο...αρκετα βολικο! 😎  Μου θυμιζει λιγο google acounts η φαση, ωραιο ...αυτο  "Σταθης1237684382957" να μην εβγαζε στο προφιλ μου ακομα καλυτερα 😜

 

ps : τοσο ανανεωμενο που αναγκαζομαι να βαλω 1η φορα φωτο στο avatar, οχι τιποτα αλλο , αυτο το τεραστιο " Σ " που φαινεται τωρα καπως μου τη δινει :classic_biggrin:

Επεξεργασμένο από Στάθης1540724939
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν χτυπας ένα θέμα σε πάει στο πρώτο και όχι στο τελευταίο ποστ....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να σε παει στο τελευταιο ποστ, θα πατησεις οχι πανω στον τιτλο του θεματος, αλλα δεξια του, κατω απο το αβαταρ του τελευταιου ποσταδορου. Εκει που αναφερει τα λεπτα που ποσταρισε (τωρα ειναι στη μορφη %d λεπτα).

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου