Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση του forum 2018


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Τα Clips ανακαλύφθηκαν πριν ανακοινωθούν (γκαμώτ'...) σαν ενότητα. :classic_blush:

Αν και θέλουν λίγη δουλίτσα ακόμη, (π.χ. με το εμφανιζόμενο audio player είτε υπάρχει, είτε όχι upload) τώρα είναι διαθέσιμα και μπορείτε να ανεβάσετε τα clips εκεί.

Υπάρχει επιλογή να γίνεται η συζήτηση στο forum ή εκεί με τις αξιολογήσεις κλπ. Τι λέτε;

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, yameth είπε

Τα Clips ανακαλύφθηκαν πριν ανακοινωθούν (γκαμώτ'...) σαν ενότητα. :classic_blush:

Αν και θέλουν λίγη δουλίτσα ακόμη, (π.χ. με το εμφανιζόμενο audio player είτε υπάρχει, είτε όχι upload) τώρα είναι διαθέσιμα και μπορείτε να ανεβάσετε τα clips εκεί.

Υπάρχει επιλογή να γίνεται η συζήτηση στο forum ή εκεί με τις αξιολογήσεις κλπ. Τι λέτε;

Να υπάρχει επιλογή ίσως? 

Η το ένα ή το άλλο η και τα δύο. 

Δεν ξέρω. Ότι βολεύει. 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Δυστυχώς δεν γίνεται έτσι κι αλλιώς. Θα το αφήσουμε ως έχει και βλέπουμε. Το μόνο πρόβλημα είναι πως τα σχόλια δεν θα μεταφερθούν σε περίπτωση που αλλάξουμε γνώμη. Τωρα που το σκέφτομαι μήπως να προστεθούν κατηγορίες όπως Blues, Rock, Λαικό κλπ ή να φτιάξω μια νέα βάση για όσους αισθάνονται πιο σίγουροι για την δουλειά τους, π.χ. Show off;

Όταν ανεβάζουμε μουσική στα Clips εμφανίζεται αυτόματα και μόνιμα στο προφίλ μας, (αναζητώντας δραστηριότητα) αρα παρακαλώ αφαιρέστε τα μουσικά downloads απο την υπογραφή σας.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, yameth είπε

Δυστυχώς δεν γίνεται έτσι κι αλλιώς. Θα το αφήσουμε ως έχει και βλέπουμε. Το μόνο πρόβλημα είναι πως τα σχόλια δεν θα μεταφερθούν σε περίπτωση που αλλάξουμε γνώμη. Τωρα που το σκέφτομαι μήπως να προστεθούν κατηγορίες όπως Blues, Rock, Λαικό κλπ ή να φτιάξω μια νέα βάση για όσους αισθάνονται πιο σίγουροι για την δουλειά τους, π.χ. Show off;

Όταν ανεβάζουμε μουσική στα Clips εμφανίζεται αυτόματα και μόνιμα στο προφίλ μας, (αναζητώντας δραστηριότητα) αρα παρακαλώ αφαιρέστε τα μουσικά downloads απο την υπογραφή σας.

Εχω ένα κλιπ καινούριο. Που να το ανεβάσω τώρα? 

Δηλαδής άμα το ανεβάσω στα clip στο φόρουμ όπως παλιά αυτόματα θα εμφανιστεί και στα clips του profile μου? 

Επεξεργασμένο από cos_dr

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν γίνεται πχ τα clips που έχουν ανεβεί να πάνε στο προφίλ του καθενός?

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το καταλαβαίνω. Φιλελεύθερη οικονομία μου φαίνεται, βουνό. 😂Θ

Αμα ανεβάσω τωρα ενα παλιο με το πρασινο κουμπακι στα activities θα ανοιξει νεο thread παράλληλα?

Θα το δοκιμάσω μετά.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Πολύ ωραίο το νέο forum με μια πρώτη εντύπωση!!! Μπράβο Γιάννη! 

...έτσι μου' ρχεται να γράψω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου