Προς το περιεχόμενο

Συλλήψεις μουσικών buskers για επαιτεία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

είναι ταξικό το θέμα.

 

Τώρα ο σεκιούριτι που θα παίρνει 580ευρω με τα σύγχρονα δεδομένα και θα δουλεύει 12αωρα για το κάτι παραπάνω, είχε ως ένα επιχείρημα της παρατήρησής του στον μουσικό τις επενδύσεις που έχουν γίνει.

 

 Και που ξέρω εγώ αν αυτές οι επενδύσεις είναι υγιείς?

 Και οι μισοι δεν ξεπλένουν χρήμα σε αυτόν τον δρόμο ιδιαίτερα και φοροδιαφεύγουν κάργα? Ε?

 

 Εγώ 20-30 χρόνια πριν άκουγα για μια σοσιαλιστική κοινωνία και οραματιζόμουν τη μέρα που θα συγκλίνουμε με τους Γερμανούς και παράλληλα θα διατηρούμε μια δίκαια κατανομή πλούτου και μια αναλογικότητα στις υποχρεώσεις του πολίτη προς το κράτος. Μια κοινωνία που θα ευημερεί, θα αναπτύσσεται και παράλληλα θα τείνει να είναι αταξική.

 

 Τώρα κατάλαβα πως πρέπει να μην δίνω σημασία σε αυτά. Καλύτερα να κάνω τον αδιάφορο στις συγκρούσεις και να κοιτάω τη δουλειά μου.

 

 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, Konstantinos Dritsas said:

είμαι και λίγο φουσκωτός αυτόν τον καιρό, με ξυρισμένο μαλλι, ψηλός.

Είμαι ψαρωτικός αυτόν τον καιρό. Σχεδόν ενα ενενήντα, τούμπανο 94 κιλά με κάτι χέρια, πλάτες, ώμους, τρίγωνος

 

η αδρεναλίνη μου άρχισε να ανεβαίνει, οι μυες να αιματώνονται, το μυαλό να βρίσκεται εγρήγορση,

 

όποιος έχει πρόβλημα ας έρθει να μου ζητήσει το λόγο. Έτσι όπως είναι μπροστά μου τον έβλεπα σαν μύγα. Και αν μου έλεγε και κάτι, να τον έπιανα και να τον σήκωνα ψηλά κάθετα και να τον έσκαγα κάτω να σπάσει

 

μπείτε στη σειρά και όποιος μπορεί ας με σταματήσει. ΕΛΑΤΕ ΡΕ, ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?

 

 

 

 

 

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχως γινονται και θετικα βηματα
Αστυνομικός πήρε το μικρόφωνο και τραγούδησε πλάι σε busker στο Μοναστηράκι.

 

Επεξεργασμένο από Spyros Delta
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου