Προς το περιεχόμενο

Ακόμα ένα live video...None Other - Just Another Story


SpyrosCh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Σπύρο κάνεις ένα τρίο να ακούγεται σαν την συμφωνική του Βερολίνου. Πολλά κοχόνες φίλε. Φοβερή ενορχήστρωση και φυσικά εκτέλεση. Μπράβο!

  • Like 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lord Goumis (πέρασαν 10 χρόνια - άστα!), Earendil (!), Jazzjoker, Nikolas (ε όχι και ζήλεια εσύ!!), gkourmou (αυτοί οι τραγουδιάρηδες όλο πόζα και πρόζα είναι, δεν τα βλέπεις;), panorios, yameth (υπερβάλλεις αφεντικό!!), Μίλτο και gvour σας ευχαριστώ για τα πανέμορφα σχόλιά σας, με τιμούν πάρα πολύ once again...Άλλο ένα βίντεο έμεινε στο ράφι, όταν θα παραλάβουμε τα βινύλια στα χέρια μας θα σας ενοχλήσω και με τούτο 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
Μόλις τώρα, SpyrosCh είπε

Lord Goumis (πέρασαν 10 χρόνια - άστα!), Earendil (!), Jazzjoker, Nikolas (ε όχι και ζήλεια εσύ!!), gkourmou (αυτοί οι τραγουδιάρηδες όλο πόζα και πρόζα είναι, δεν τα βλέπεις;), panorios, yameth (υπερβάλλεις αφεντικό!!), Μίλτο και gvour σας ευχαριστώ για τα πανέμορφα σχόλιά σας, με τιμούν πάρα πολύ once again...Άλλο ένα βίντεο έμεινε στο ράφι, όταν θα παραλάβουμε τα βινύλια στα χέρια μας θα σας ενοχλήσω και με τούτο 🙂

Κάτσε... ΜΟΝΟ βινύλιο; Γιατί αν είναι έτσι... βράστα...

Θα περιμένεις μια καλή παραγγελεία από Αγγλία, έτσι; Ότι και νά'ναι, γιατί η συλλογή πρέπει να είναι πλήρης (άλλο που μας αρέσει η μουσική σου ρε παιδί μου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

7 λεπτά πριν, Nikolas είπε

Κάτσε... ΜΟΝΟ βινύλιο; Γιατί αν είναι έτσι... βράστα...

Θα περιμένεις μια καλή παραγγελεία από Αγγλία, έτσι; Ότι και νά'ναι, γιατί η συλλογή πρέπει να είναι πλήρης (άλλο που μας αρέσει η μουσική σου ρε παιδί μου).


Μόνο βινύλιο αυτή τη φορά (πέρα από το digital), μην μου πεις ότι δεν έχεις πικάπ!! Bafta winner άνθρωπας 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω πω, ρε παλικάρι όποτε σε ακούω, σκέφτομαι ότι αν ήσουν κάπου αλλού στον κατάλληλο χρόνο, τώρα θα ήσουν μέγεθος ανάλογο των Nirvana ή των Soundgarden (καθένας στο είδος του βέβαια), από την άποψη επιδραστικότητας και δημιουργίας ολόκληρης μουσικής σκηνής.

Τι να πω, φοβερό!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από πού να αρχίσω....αν και είναι είδος που παρακολουθώ λίγο θα έλεγα ότι είμαι το λιγότερο εκστασιασμένος.

όλα κουρντισμένα στην εντέλεια...

νομίζω ήταν σίγουρα 10 χρόνια very well spent...!

 

(αλήθεια γιατί δεν το έβαλες στα καινούργια clips?)

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fusiongtr είπε

Πω πω πω, ρε παλικάρι όποτε σε ακούω, σκέφτομαι ότι αν ήσουν κάπου αλλού στον κατάλληλο χρόνο, τώρα θα ήσουν μέγεθος ανάλογο των Nirvana ή των Soundgarden (καθένας στο είδος του βέβαια), από την άποψη επιδραστικότητας και δημιουργίας ολόκληρης μουσικής σκηνής.

Τι να πω, φοβερό!

Να' σαι καλά φιούζιε, αλλά προς θεού!

 

1 ώρα πριν, dimsonic είπε

από πού να αρχίσω....αν και είναι είδος που παρακολουθώ λίγο θα έλεγα ότι είμαι το λιγότερο εκστασιασμένος.

όλα κουρντισμένα στην εντέλεια...

νομίζω ήταν σίγουρα 10 χρόνια very well spent...!

 

(αλήθεια γιατί δεν το έβαλες στα καινούργια clips?)

🙂 Η αλήθεια είναι ότι δεν το έβαλα εκει μιας και είναι βίντεο, σκέφτηκα...λάθος ίσως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου