Προς το περιεχόμενο

Driver's Hit - Moonage daydream - Clips


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξαναγράφω την απάντηση που έγραψα στον Dimsonic, καθότι επανάληψις μήτηρ πάσης μαθήσεως,

Να πω πως εμένα η ηχογράφιση (της πρόβας) δεν μ' αρέσει. Οι κιθάρες ακούγονται ξενερουά. Αλλά έχω βαρεθεί να τσακώνομαι με τον ντράμμερ - ηχολήπτη που θεωρεί πως πρέπει ν' ακουγόμαστε ως η μπάντα του Hilton.

Αλλά αφού δεν έχω και άλλο δείγμα ...

Hammond δεν υπάρχει, απλά ένα C9 simulation. 

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Nestoras είπε

Ξαναγράφω την απάντηση που έγραψα στον Dimsonic, καθότι επανάληψις μήτηρ πάσης μαθήσεως,

Να πω πως εμένα η ηχογράφιση (της πρόβας) δεν μ' αρέσει. Οι κιθάρες ακούγονται ξενερουά. Αλλά έχω βαρεθεί να τσακώνομαι με τον ντράμμερ - ηχολήπτη που θεωρεί πως πρέπει ν' ακουγόμαστε ως η μπάντα του Hilton.

Αλλά αφού δεν έχω και άλλο δείγμα ...

Hammond δεν υπάρχει, απλά ένα C9 simulation. 

την αδικία μου μέσα, έφαγα ένα τέταρτο προσπαθώντας να καταλάβω που πάνε οι απαντήσεις και πού οι παραθέσεις....

Αν δώσεις γκάζι μια χαρά είναι. Και θα έλεγα ότι είναι μια πιό πολιτισμένη έκδοση, αντί της raw power της ορίτζιναλ που μου άρεσε περισσότερο λόγω της προσέγγισης, εκτός από τις ελάχιστες ενστάσεις.

Τώρα τα οικογενειακά σας....μεταξύ σας. :classic_rolleyes:

 

 

φυσικά η μπάντα του χίλτον δεν υπάρχει λόγος να παίζει Bowie...

Επεξεργασμένο από dimsonic
  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά thanks για τα σχόλια. Είναι ακριβώς έτσι όπως τα λέτε. Έχουν γνώσιν οι φύλακες.

Επεξεργασμένο από Nestoras

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το ακουγε κανεις σε καποιο λαιβ σας,θα επαιρνε σιγουρα το νευρο που,οντως,του λειπει σε ενα βαθμο.

Ειστε λαιβ μπαντα,πως να το κανουμε.

Απο την αλλη Σερ,ακομα και καποιος που δε σας εχει δει ζωντανα,ακουει μια μπαντα που παιζει 

πολυ καλα,κομματι δυσκολο σε αποδοση, και μια φωνη-αντε να το ξαναπω για πολλοστη φορα ο ...στης και να γινω κουραστικος-

που σκοτωνει.

Ομορφα πραματα στο φιναλε.

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα μπράβο κι από μένα Νέστορα, το αυθεντικό κομμάτι δεν το ξέρω αλλά η διασκευή σας είναι πολύ ωραία! Όντως ίσως να ήθελα να βγάζει λίγη ενέργεια παραπάνω κι εγώ αλλά κατά άλλα άψογο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, geodimitri είπε

το αυθεντικό κομμάτι δεν το ξέρω

Δημήτρη μόνο και μόνο γι'αυτό.....-1 κάρμα!:classic_biggrin:

Επεξεργασμένο από cigaret13
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου