Προς το περιεχόμενο

Γκολάρες PES 2019


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενθουσιασμένος με το νέο παιχνίδι ανέβασα δύο σπάνιας ομορφιάς γκολ.

Πέρα απ'το θέαμα, αφ'ότου είμαστε μουσικό γκρουπ, ελπίζω να σας αρέσουν και οι μουσικές επιλογές και το πώς δένουν με τα βίντεο. :classic_smile::classic_smile:

 

 

Επεξεργασμένο από Κουφη Λεοπαρδαλη
  • Like 3

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS4, το παραδοσιακό μέσον του Προ. Και άλλωστε έχει και παραπάνω κόσμο online.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν γινεται να σε παιξω. Εχει ο γιος μου το 18 στο ps4 αλλά από τότε που άρχισε fortnite δεν με αφήνει να το ακουμπάω. 🙂

Και του είπα να του πάρω το 19 αλλα δεν το θέλει. Fortnite μου λεει,μονο. Τελείωσε αυτός. χαχαχαχχαχαχαχα

Και είναι παιχταράς. Βγήκε πρώτος ο φούστης σε battle royal στα 9 του. Το στελνω σε φιλους μου και τους εχουν πεσει τα σαγονια, εχω ντοκουμέντο. χαχαχαχαχαχα

 Θα το σκότωνα τις προάλλες. Με κερδισε και στο pro στα ίσια. Εμενα! Πήρε τη Λάμψη μου.

Παιζω στο pc. Οπότε τη ΓΛΥΤΩΣΕΣ ΚΟΥΦΑΛΑ ΛΕΟΠΑΡΔΑΛΗ χαχαχαχαχαχαχαχχαχ

Δεν το πήρα το δεκαεννιά ακόμα, δεν άδειασα, το έχω στα υπόψη.

 Παίζω κανα 18 στο pc , μειναμε 3 και ο κουκος μεχρι να κλεισουν οι servers.

 

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εις ανώτερα ο γιός!

Και η αδερφή μου χωρίς σύστημα (button mashing) με νικάει στο Tekken παρόλο που παίζω με συστήματα, κόμπος κτλ.

Άλλη χάρη το Προ '19 φίλε, πιο αληθινό, εγκεφαλικό και διασκεδαστικό και επιτέλους το χορτάρι μοιάζει σαν τρισδιάστατο και όχι μοκέτα όπως στο '18. Το online αμήν πότε θα βελτιώσουν να ελαχιστοποιηθεί το lag, που μερικοί παίκτες, δεν ξέρω πως, δεν αντιμετωπίζουν και έχουν ξεκάθαρο αβαντάζ.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Κουφη Λεοπαρδαλη είπε

Και εις ανώτερα ο γιός!

Και η αδερφή μου χωρίς σύστημα (button mashing) με νικάει στο Tekken παρόλο που παίζω με συστήματα, κόμπος κτλ.

Άλλη χάρη το Προ '19 φίλε, πιο αληθινό, εγκεφαλικό και διασκεδαστικό και επιτέλους το χορτάρι μοιάζει σαν τρισδιάστατο και όχι μοκέτα όπως στο '18. Το online αμήν πότε θα βελτιώσουν να ελαχιστοποιηθεί το lag, που μερικοί παίκτες, δεν ξέρω πως, δεν αντιμετωπίζουν και έχουν ξεκάθαρο αβαντάζ.

Ναι , έχω δεί τα reviews.

 Θα το πάρω καποια στιγμή μεσα στον επόμενο μήνα.

 Μόνο pro και battlefield παίζω οπότε το 2019 και το V θα τα έχω μεχρι τα χριστούγεννα αλλά το V δεν ξέρω, με ξενέρωσε λίγο στην beta.

  • Like 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά άμα δεις τι παίζω στο Play... μόνο από AAA παιχνίδια έχουμε και λέμε:

God of War, Uncharted 4, Gran Turismo Sport, PES 2019, NBA 2K19, Battlefield 1, Metal Gear Solid V, Call of Duty: Infinite Warfare, Spider-Man, Batman: Arkham Knight, Bloodborne, Tekken 7, Mortal Kombat XL και μετά συμπαθητικά όπως Alien: Isolation 👽 (συμπαθητικό με το.. συμπάθειο γιατί είχα εφιάλτες με το εν λόγω) , Battlefield 4 και Hardline, Mad Max, Rayman Legends, Ratchet & Clank και πάει λέγοντας.

Δεν ασχολήθηκα στην προηγούμενη γενιά και τώρα έχω πέσει με τα μούτρα.

Αλλά πιο πολύ έχω λιώσει Προ και GT. Τρέχοντας στο τέρμα και τρέχοντας στον τερματισμό!

  • Like 2

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Κουφη Λεοπαρδαλη είπε

Καλά άμα δεις τι παίζω στο Play... μόνο από AAA παιχνίδια έχουμε και λέμε:

God of War, Uncharted 4, Gran Turismo Sport, PES 2019, NBA 2K19, Battlefield 1, Metal Gear Solid V, Call of Duty: Infinite Warfare, Spider-Man, Batman: Arkham Knight, Bloodborne, Tekken 7, Mortal Kombat XL και μετά συμπαθητικά όπως Alien: Isolation 👽 (συμπαθητικό με το.. συμπάθειο γιατί είχα εφιάλτες με το εν λόγω) , Battlefield 4 και Hardline, Mad Max, Rayman Legends, Ratchet & Clank και πάει λέγοντας.

Δεν ασχολήθηκα στην προηγούμενη γενιά και τώρα έχω πέσει με τα μούτρα.

Αλλά πιο πολύ έχω λιώσει Προ και GT. Τρέχοντας στο τέρμα και τρέχοντας στον τερματισμό!

έχεις λιώσει.

 Εγώ έχω περάσει από εποχές λιωσίματος αλλά......... μεγάλωσα.

 Παίζω τιμής ένεκεν. Δεν μπορώ, ζαλίζομαι με πολλές ώρες πια και δεν υπάρχει και χρόνος.

Κανα battlefield 2-3 γυρους και κανα pro και όχι καθε μέρα.

 Δεν βγαίνει.

Αλλά αμα δεν παιξω λιγο δεν την βγάζω. 🙂

 Λιώσε όσο μπορείς.

  • Like 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου