Προς το περιεχόμενο

Γκολάρες PES 2019


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 6/11/2018 στις 7:40 ΜΜ, cos_dr είπε

Πάρτε και ένα medley από goal μου στο pes2018

 

 

 

 Aφιερωμένο στον αδελφό gamer Κουφή Λεοπάρδαλη!!!!!!

 

Ξεχώρισα το γκολ στο 2:00 "Τι κεραυνός ήταν αυτός! Αυτο το γκολ θα μείνει στ(α χρονικά του ποδοσφαίρου)"

 

Έπαιζα φανατικά το Προ '18 πριν έρθει το '19 και σκόραρα και εγώ ένα γκολ που θα μείνει "στα χρονικά του ποδοσφαίρου"!

 

 

  • Like 1

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οι γκολάρες στο Προ συνεχίζονται.

  • Like 1

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες αργότερα...

Νέο τρικ από Alexander-Arnold. 🤙

 

Online παιχνίδι, ο αντίπαλος θεώρησε σίγουρο πως θα στείλω την μπάλα πάνω απ'το τείχος... λάθος!

 

 

  • Like 1

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Κατατρόπωση του online αντιπάλου με highlight ένα φοβερό χτύπημα φάουλ του Μανέ από δύσκολη γωνία.

61970030_10219345270000160_5544710269835411456_o.thumb.jpg.a2e4490ba858e2011620e315deb47719.jpg

 

 

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω σας έχω "πυροβολήσει" με τα βίντεο αλλά δεν μπορούσα να μην μοιραστώ αυτούς τους πυροβολισμούς - κανονιές από μακρινή απόσταση από Firmino και Wijnaldum!

 

 

Όπως και στην πραγματικότητα έτσι και στο παιχνίδι τα γκολ από μακριά σπανίζουν και έτσι καταλαβαίνετε την ευφορία μου αφού τα σημείωσα στο ίδιο ματς μέσα! 

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

 

Μια πρώτη γεύση απ'το καινούριο παιχνίδι-έπος!

 

(κάποιος moderator ας αλλάξει παρακαλώ τον τίτλο του θέματος αφαιρώντας το "2019", σκοπεύω να ανεβάσω και του 2020 γκολ αραιά και που όποτε συμβαίνουν τα καλά!)

Επεξεργασμένο από Κουφη Λεοπαρδαλη

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και ήταν στην προτελευταία δυσκολία πάλι ζάλισα τον υπολογιστή, έτσι είναι όταν έχεις μάθει να παίζεις κόντρα σε καλούς ανθρώπους παίκτες

(καλούς στο παιχνίδι δλδ, αν θα πάνε παράδεισο δεν ξέρω! 😂)

  • Like 1

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Κουφη Λεοπαρδαλη είπε

Αν και ήταν στην προτελευταία δυσκολία πάλι ζάλισα τον υπολογιστή, έτσι είναι όταν έχεις μάθει να παίζεις κόντρα σε καλούς ανθρώπους παίκτες

(καλούς στο παιχνίδι δλδ, αν θα πάνε παράδεισο δεν ξέρω! 😂)

Το έχω ψιλοπαρατήσει το pro.

 Μόνο battlefield V και V-Synth παίζω, έχω κολλήσει με τα V lol

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου