Προς το περιεχόμενο

War-cigaret13.....again but with video!


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

40 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Πάρε εδώ ρε παλικάρι ήχους της προκοπής (royalty free φυσικά).
 

 Τους έβγαλα Στράτο και Δημήτρη....πονάει κεφάλι-κόψει κεφάλι.... άφησα μόνο την έκρηξη εκεί στο 2:36. Άσε καλύτερα γιατί ακόμα δεν είμαι έτοιμος για τέτοια εφέ! Ευχαριστώ πάντως.... Έκανα μια καινούρια μίξη με παραπάνου μπάσου και άλλο snare (που το έμαθε πλέον και ο Νίκος....) και αύριο με το καλό και γεροί νά'μαστε θα το ξανανεβάσω!

  • Like 1
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Nestoras είπε

To mp3 άκουσα. Καλά πέρασα ακούγοντάς το. Στα περί τεχνικών δεν έχω άποψη. 

Στίχους για να κρίνουμε δεν έχει; 

  Τζάμπα ένα απόγευμα (εντάξει 1,5 ωρίτσα...) να φτιάξω το βίντεο...😑    Όσο για τους στίχους...Χα! τι θέλεις βρε Sir να με αρχίσουν την καζούρα εδώ μέσα;📢       Ευχαριστώ για την ακρόαση!

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, vasilisgeo72 είπε

Είναι πολύ ωραίο Φώτη από μείξεις δεν ξέρω δεν έχω γνώσεις σαν παίκτη όμως είσαι πολύ καλός....

 Βασίλη απέχω πολύ ώστε να λέγομαι πολύ καλός παίκτης...θα έλεγα μέτριος αλλά, ειλικρινά, δεν με νοιάζει και πολύ αυτό. Αυτό που θέλω είναι να μπορώ να γράφω μουσική οπότε οι παικτικές μου ικανότητες όπως και οι γνώσεις μου στην θεωρία (αυτές οι λίγες που έχω) είναι "εργαλεία" για την πραγματοποίηση των κομματιών μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φωτης,τωρα και σε βιντεο.

Καλα κανεις και ειναι απο τα αγαπημενα σου,οντως απο τα πιο ωραια σου.

Ετσι οπως το ακουω τωρα-δεν ειχα ακουσει το πριν-μου φαινεται πολυ καλο,δε λειπει κατι(μη με βρισεις,λιγη μποτουλα ισως).

Το μονο μελανο σημειο του βιντ-φωτ/κου υλικου οτι δεν εχει τους στιχους στην οθονη.Παραλειψις.

Μπραβο ρε φιλε.

 

Επεξεργασμένο από gvour
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cigaret13 είπε

  Τζάμπα ένα απόγευμα (εντάξει 1,5 ωρίτσα...) να φτιάξω το βίντεο...😑    Όσο για τους στίχους...Χα! τι θέλεις βρε Sir να με αρχίσουν την καζούρα εδώ μέσα;📢       Ευχαριστώ για την ακρόαση!

Δεν παίζει το Youtube στους χώρους εργασίας.

Αν δεν έχει στίχο, δεν ξέρω  ...

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, gvour είπε

Φωτης,τωρα και σε βιντεο.

Καλα κανεις και ειναι απο τα αγαπημενα σου,οντως απο τα πιο ωραια σου.

Ετσι οπως το ακουω τωρα-δεν ειχα ακουσει το πριν-μου φαινεται πολυ καλο,δε λειπει κατι(μη με βρισεις,λιγη μποτουλα ισως).

Το μονο μελανο σημειο του βιντ-φωτ/κου υλικου οτι δεν εχει τους στιχους στην οθονη.Παραλειψις.

Μπραβο ρε φιλε.

 

 Άσε Γεώργιε από το πρωί παιδεύομαι με το κομμάτι αλλά δεν.....😑  Δυνάμωσα την μπότα, έβαλα μεσαίες στο μπάσο, έβγαλα τα "δικά μου" και έβαλα τα εφέ πολέμου του Φιούζιου, χαμήλωσα την συχνότητα του ταμπούρου αλλά και πάλι δεν....😑!  Και όλα αυτά μάλλον επειδή μιξάρω με ακουστικά του κώλου...και δεν μπορώ να βγάλω συμπέρασμα! Γ@μώτ' τους τραπεζίτες μου μέσα γ@μω!  Τέλος πάντων, ο επιμένων νικά......που θα πάει θα το καταφέρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Nestoras είπε

Δεν παίζει το Youtube στους χώρους εργασίας.

Αν δεν έχει στίχο, δεν ξέρω  ...

  Να ανοίξεις δικό σου γεωπονικό κατάστημα........  Στο κομμάτι δεν προβλέπονται στίχοι, είναι άστιχο, βγάζει συναισθήματα από την μουσική του......πςςςς τι είπα ο φούστης!

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

 Γ@μώτ' τους τραπεζίτες μου μέσα γ@μω!  Τέλος πάντων, ο επιμένων νικά......που θα πάει θα το καταφέρω!

 

Εχεις θέμα με τους τραπεζίτες ?

do you have some debts?

μήπως πρέπει να το ξανασκεφτείς αυτό με τους στίχους?

  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου