Προς το περιεχόμενο

Απάτη απο την Νιγηρία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προς τον διαχειριστη της σελιδας ενα ατομο λεγομενο mark james μου εστειλε μηνυμα για την γνωστη απατη και αφου του ειπα τιμη 10πλασια για οσο πουλαω το αντικειμενο μου μου απαντησε για το ποσο ειναι τα μεταφορικα!του ειπα κανα χιλιαρικο γιατι θα του το πανε λιονταρια μην χαθει στο δρομο οποτε μου ζητησε λογιαριασμο τραπεζης!οποτε πιατευω πως μαλλον ειναι απατη και περιμενω να τον στειλετε για τσαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 300
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Administrator

Η σελίδα δεν είναι υπεύθυνη όταν εσείς δημοσιεύετε τη διεύθυνση σάς μέσα στο κείμενο της αγγελίας σας. Δεν υπάρχει τέτοιο μέλος στις αγγελίες. Απλά σας ψαρεύουν διαβάζοντας την αγγελία σας και σας ενοχλούν στο mail πουδινετε σε δημοσία θέα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...του ειπα τιμη 10πλασια για οσο πουλαω το αντικειμενο μου μου απαντησε για το ποσο ειναι τα μεταφορικα! του ειπα κανα χιλιαρικο γιατι θα του το πανε λιονταρια μην χαθει στο δρομο οποτε μου ζητησε λογιαριασμο τραπεζης! οποτε πιστευω πως μαλλον ειναι απατη...

Κρατα μια πισινη. Τα ως τωρα δεδομενα δεν μας αφηνουν να συμπερανουμε οτι προκειται για απατη. Ισα ισα, το αντιθετο θα ελεγα...Tea_green.gif
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειπα οτι η σελιδα ειναι υπευθυνη για τον καθε απατεωνα και ουτε εβαλα το e mail μου φατσα φορα που ετσι κι αλλιως φαινεται αφου ζητηται απο την σελιδα για να μπορεσουν να επικοινωνησουν μαζι μας!Απλα προειδοποιω τους υπολοιπους μην την πατησουν και ενημερωνω και εσας για να το εχετε υπ οψην σας!

Waterfall-K και εγω ετσι πιστευω θα το διαπιστωσω οταν του στειλω τον λογαριασμο μου που ειναι ο τραβα βρες κανα κοροιδο/βρε παλιο γιδι/μην σε παρει και σε σηκωσει και μου απαντησει οτι εβαλε τα λεφτα αλλα μου κανει πλακα στο τελος! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες αργότερα...

Γεια σε ολους,

εχω μια κιθαρα στις αγγελιες και μου την ζηταει καποιος Matt απο το colorado στην Αμερικη.Για να πω την αληθεια ψιλοτρομαξα ...μηπως πεσω θυμα απατης;;;εχει κανεις εμπειρια;;;μου ζητησε αριθμο της τραπεζας μου αλλα καπου κολαω......

ευχαριστω

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχουμε πει πολλές φορές εδώ στο φόρουμ.

Αν δε θες να κλαις την κιθάρα σου μείνε μακρια από τέτοιες προτάσεις συναλλαγών σε αγγελίες.

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου