Προς το περιεχόμενο

Άλλος ένας διαγωνισμός από την Adam


panorios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 ώρες πριν, dimsonic είπε

λοιπόν...μια και είναι συλλογική εργασία, ορίστε

 

απόσπασμα από κάτι που φτιάχτηκε πριν από σχεδόν 10 χρόνια...με ορισμένες επεμβάσεις.

 

αναμένω σχόλια, προτάσεις, και τα συναφή.

 

 

 

Your browser does not support the HTML5 audio tag.
 
 
 
 
 
 


dimsonic_adam&eve.mp3

 

καλο κι αυτό και πρωτότυπο. Νομίζω τραβάει πολυ το αρχικό μέρος με τα μπιπ γιατι το συνολικό ειναι μονο 30".

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, otto## είπε

καλο κι αυτό και πρωτότυπο. Νομίζω τραβάει πολυ το αρχικό μέρος με τα μπιπ γιατι το συνολικό ειναι μονο 30".

 

 Πρόσεχε τι λες γιατί θα σε διαγράψω από την λίστα των πολυάριθμων φαν μου Mr otto11 ή όπως λέγεσαι πλέον τέλος πάντων!   Έ όχι και καλό αυτό το αγχωτικό, "περίεργο", ηχητικό μπέρδεμα!  Μόνο στον Φιούζιο περίμενα ν'αρέσει.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην επηρεάζεις το ακροατηριο μου...:classic_ohmy:

Επεξεργασμένο από dimsonic
  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του λογου μου παλι η εικονα,με παει σε ακουσμα εντελως "πεζο" και τετριμμενο-η ελλειψη μουσικης φαντασιας που με "δερνει" μαλλον-οπως κατι μελοδωμπλουζ που υπαρχουν κατα εκατονταδες σε ταινιες αυτου του τυπου.

Δεν ξερω και κατι αλλο.

 

Η τυπισσα λεει κοιτωντας τα νερα της θαλασσας,στην πραγματικοτητα ομως το απειρο "πως διαολο εγιναν ετσι τα πραγματα".

Ο τυπος δεν ξερει τι να της απαντησει και λεει για να κερδισει χρονο"περιμενε λιγο,θα δουμε".

Τον διαολοστελνει κι αυτον,βαζει μπρος και φευγoυν.

Απο κατω ακουγεται κατι τετοιο-λαιμαι τωρα.

adamant for mp.mp3

Επεξεργασμένο από gvour
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, gvour είπε

Του λογου μου παλι η εικονα,με παει σε ακουσμα εντελως "πεζο" και τετριμμενο-η ελλειψη μουσικης φαντασιας που με "δερνει" μαλλον-οπως κατι μελοδωμπλουζ που υπαρχουν κατα εκατονταδες σε ταινιες αυτου του τυπου.

Δεν ξερω και κατι αλλο.

 

Η τυπισσα λεει κοιτωντας τα νερα της θαλασσας,στην πραγματικοτητα ομως το απειρο "πως διαολο εγιναν ετσι τα πραγματα".

Ο τυπος δεν ξερει τι να της απαντησει και λεει για να κερδισει χρονο"περιμενε λιγο,θα δουμε".

Τον διαολοστελνει κι αυτον,βαζει μπρος και φευγoυν.

Απο κατω ακουγεται κατι τετοιο-λαιμαι τωρα.

 

Your browser does not support the HTML5 audio tag.
 
 
 


adamant for mp.mp3

 

Και η καμερα τοποθετημενη μεσα στο αυτοκινητο γυριζει αργα γυρω γυρω και δειχνει θολα πλανα απο το δρομο και τα φωτισμενα κτίρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Spyros Delta είπε

Και η καμερα τοποθετημενη μεσα στο αυτοκινητο γυριζει αργα γυρω γυρω και δειχνει θολα πλανα απο το δρομο και τα φωτισμενα κτίρια.

Αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρά είναι το κομμάτι, αλλά μου φαίνεται ότι πρέπει να πάρω καινούργια γιαλιά...

 

  • Ευχαριστώ 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dimsonic είπε

μια χαρά είναι το κομμάτι, αλλά μου φαίνεται ότι πρέπει να πάρω καινούργια γιαλιά...

 

Δεν κανουν αυτα που ηδη εχεις?😃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, gvour είπε

Δεν κανουν αυτα που ηδη εχεις?😃

μάλλον όχι

ούτε θάλασσες ούτε τπτ....:classic_rolleyes:

  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, gvour είπε

Του λογου μου παλι η εικονα,με παει σε ακουσμα εντελως "πεζο" και τετριμμενο-η ελλειψη μουσικης φαντασιας που με "δερνει" μαλλον-οπως κατι μελοδωμπλουζ που υπαρχουν κατα εκατονταδες σε ταινιες αυτου του τυπου.

Δεν ξερω και κατι αλλο.

 

Η τυπισσα λεει κοιτωντας τα νερα της θαλασσας,στην πραγματικοτητα ομως το απειρο "πως διαολο εγιναν ετσι τα πραγματα".

Ο τυπος δεν ξερει τι να της απαντησει και λεει για να κερδισει χρονο"περιμενε λιγο,θα δουμε".

Τον διαολοστελνει κι αυτον,βαζει μπρος και φευγoυν.

Απο κατω ακουγεται κατι τετοιο-λαιμαι τωρα.

 

Your browser does not support the HTML5 audio tag.
 
 
 
 
 
 


adamant for mp.mp3

 

Δεν είν'κακό, δεν είν'κακό!  Τουναντίον.....

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου