Προς το περιεχόμενο

Άλλος ένας διαγωνισμός από την Adam


panorios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φώτη ωραιότατο είναι! Προσωπικά θα ήθελα πιο δυνατά τη σόλο κιθάρα και να κλείνει με ένα fade out, κλείνει πολύ απότομα γιατί.😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fusiongtr είπε

Εγώ θέλω να το πάω λίγο .... αλλού.

Η φωτογραφία, σε τι σας παραπέμπει θεματικά, τι σας ξυπνάει, που σας πάει?

 Αυτός είναι "στον κόσμο του" και αυτή σκέφτεται τον τρόπο να του πει να χωρίσουν....😟   και την απόσταση για Κοζάνη (είναι μακρυά, πως να το κάνουμε) προς πρόσληψη δικηγόρου.....😀

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, geodimitri είπε

Φώτη ωραιότατο είναι! Προσωπικά θα ήθελα πιο δυνατά τη σόλο κιθάρα και να κλείνει με ένα fade out, κλείνει πολύ απότομα γιατί.😉

  Οι σόλο εδώ και καιρό θαμμένες. Άντε γιατί πολύ αξία τις δώσαμε! Δημήτρη εάν έκανα fade out θα έπρεπε ή να κόψω κάτι ή να το κάνω 40 sec....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ωραίο Φώτη.

 Καλή επιτυχία!

 

 Αν και βαριέμαι γιατι το τελευταίο που έγραψα με τη γη που σκάει με κούρασε γιατι ασχολιόμουν μέρες και έχω καει, άμα ασχοληθώ θα το προσεγγίσω στρατηγικά το θέμα.

 Λοιπόν.

 Πρώτα θα μελετήσω την κριτή του διαγωνισμού, να δουμε τι έχει γράψει, τι βιογραφικό έχει και τέτοια, για να πάρω ενα προφίλ τι τη συγκινεί. Θα κάνω background check,  relatives, known associates, arrest record (αν υπάρχει χαχαχαχαχαχαχα), μπορεί να την βρώ στο facebook και να της στειλω μηνυμα και να πιάσω φιλία, λέγοντας της καμια ερώτηση για μια δουλειά που έχει κάνει, μπάς και τσιμπήσει και αρχίζει να ξερνάει πληροφορίες.

 

 Μετά θα μελετήσω την εικόνα. Παραπέμπει σε undercover αστυνομικούς που παρακολουθούν.

 Δράση λοιπόν.

 Ε, θα βαλω ταινίες δράσεις των τελευταίων ετών, μπας και βρώ κανα θεματάκι που να με εμπνεύσει, θα το παραφράσω λιγο για να εχει 30 δευτερολεπτα διάρκεια, φροντίζοντας όμως η μελωδια και η αρμονία να ταιριάζει με παραγωγές της κριτού, μηπως υποσυνείδητα την ερεθίσω και της αποτυπωθεί η της θυμίσει κάτι και το βάλει στα υπόψη.

 Μπορεί βέβαια και αυτό να λειτουργήσει αρνητικά, αλλά ειναι και  μια καλή προσέγγιση του θέματος.

 Εξαρτάται τον χαρακτήρα της που θα έχω ήδη ψυχογραφήσει, έχω και συναδέλφους ψυχολόγους απο τη δουλειά. Θα χώσω κανα δυό.

 Θα την μελετήσουμε. Αν έχει φωτό στα social media, αν εχει δωσει συνεντεύξεις, θα την δουν αυτοι και θα μου πούν πως να κινηθώ (Γουστάρω, θα χρησιμοποιήσω και resources από την δουλειά)

 

 χαχαχαχαχαχχαχα χαχαχαχαχα

 Πρέπει να κόψω τις ταινίες, γιατί τελευταία ολο συνομωσίες σκέφτομαι και βλέπω.

 Τέρμα οι αμερικανιές.

 

 

 Πάντως δεν είναι ασχημη η στρατηγική μου ε?

 χααχαχαχαχαχαχαχαχα

 

 

 

Επεξεργασμένο από cos_dr
  • Like 2
  • Χαχα 2

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, cos_dr είπε

 

 

 Μετά θα μελετήσω την εικόνα. Παραπέμπει σε undercover αστυνομικούς που παρακολουθούν.

 

 

 

Όχι ρε φούστη, μου έκλεψες την ιδέα αλιήτη, αφτό ακριβώς σκεφτόμουν.

Αφού αν έγραφα κάτι είχα αποφασίσει τίτλο "undercover tailing", "undercover shadowing", "undercover informer" ή κάτι τέτοιο.

Σοβαρά τώρα.

  • Χαχα 2

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Nikos Aravanis είπε

Ρε καμμένε :D

 Γιατί Καμμένος...😜 δεν κατάλαβα! Ο άνθρωπος το έχει αναγάγει σε τέχνη!!!!

  • Like 1
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fusiongtr είπε

 

 

Αφού αν έγραφα κάτι είχα αποφασίσει τίτλο "undercover tailing", "undercover shadowing", "undercover informer" ή κάτι τέτοιο.

Σοβαρά τώρα.

 Δηλαδή εγώ ούτε καν πλησίασα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

 Δηλαδή εγώ ούτε καν πλησίασα;

 

Δεν εννοούσα αυτό βρε Φώτη. Ίσα ίσα που ακριβώς επειδή είναι λίγο ουδέτερη η φωτογραφία, άλλος θα δει love story, άλλος μυστικούς αστυνομικούς, άλλος πληροφοριοδότες, άλλος πιθανόν φίλους, κλπ.

 

Γι' αυτό και ρώτησα πριν.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου