Προς το περιεχόμενο

Άλλος ένας διαγωνισμός από την Adam


panorios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, fusiongtr είπε

 

Μερικά είναι καταπληκτικά.

 

αυτό είναι καλό...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτάξτε.

 Περσι είχα δεί τον αριθμό των συμμετεχόντων μέχρι την καταληκτική ημερομηνία και το χρόνο που υποτιθεται πως έμενε να τα ακουσει όλα ο κριτης μέχρι να ανακοινώσουν τον νικήτή.

 Και τριαντα δευτερόλεπτα όλη μερα να ακουγε αν υπολογίζουμε και το χρόνο που χρειάζεται, κάποια δευτερολεπτα για να βαλει το επομενο, μέχρι την ημερομηνία ανακοίνωσης, δεν μου εβγαινε.

 

 Τωρα δεν εχω τα στοιχεία κρατήσει αλλά θυμάμαι που το υπολόγιζα και γέλαγα.

 Οπότε εντάξει.

 Δεν υπονοώ κάτι σοβαρό , δηλαδή NSA, FBI, ILLUMINATI, εξωγήινοι που επιλέγουν τους ανθρώπους τους στο δρόμο για την απόλυτη αναίμακτη κυριαρχία της γής, , αλλά θα της μείνουν υποκειμενικά κάποια και απο αυτά θα διαλέξουν.

 Μάλιστα σε έναν έδωσαν και τεταρτο βραβείο μια φορα, γιατι και καλά ενα τους εντυπωσίασε.

 Πολλοι το σχολίασαν δυσμενώς το γεγονός.

 Είναι καλό που γινονται διαγωνισμοί, είναι καλό που βλέπεις πλέον μεσω του διαδικτύου, ποσο υψηλό είναι το επίπεδο, ακόμα και οι ερασιτέχνες δουλεύουν με επαγγελματικά πρότυπα και ακούς ουκ ολίγες φορές, μην πω και τις περισσότερες επαγγελματικότατο αποτέλεσμα και αυτό φαίνεται και στις νεότερες γενιές. Αυτό είναι το καλύτερο πιστεύω στην όλη διαδικασία.

  Είναι ενα γεγονός που οι λάτρεις της μουσικής και μουσικής τεχνολογίας θα πρέπει να γιορτάζουν. 

 Είναι πολύ ωραία τα πράγματα και το να κερδίσει κάποιος ειναι και υποκειμενικό, στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν σημαίνει πως είναι ο καλύτερος, σίγουρα ομως θα κερδίσει ένας ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ και αυτό εδειξαν και οι προηγούμενοι διαγωνισμοι τους.

 

 ε?

 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

 

  • Like 2

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cos_dr είπε

κοιτάξτε.

 Περσι είχα δεί τον αριθμό των συμμετεχόντων μέχρι την καταληκτική ημερομηνία και το χρόνο που υποτιθεται πως έμενε να τα ακουσει όλα ο κριτης μέχρι να ανακοινώσουν τον νικήτή.

 Και τριαντα δευτερόλεπτα όλη μερα να ακουγε αν υπολογίζουμε και το χρόνο που χρειάζεται, κάποια δευτερολεπτα για να βαλει το επομενο, μέχρι την ημερομηνία ανακοίνωσης, δεν μου εβγαινε.

 

 Τωρα δεν εχω τα στοιχεία κρατήσει αλλά θυμάμαι που το υπολόγιζα και γέλαγα.

 Οπότε εντάξει.

 Δεν υπονοώ κάτι σοβαρό , δηλαδή NSA, FBI, ILLUMINATI, εξωγήινοι που επιλέγουν τους ανθρώπους τους στο δρόμο για την απόλυτη αναίμακτη κυριαρχία της γής, , αλλά θα της μείνουν υποκειμενικά κάποια και απο αυτά θα διαλέξουν.

 Μάλιστα σε έναν έδωσαν και τεταρτο βραβείο μια φορα, γιατι και καλά ενα τους εντυπωσίασε.

 Πολλοι το σχολίασαν δυσμενώς το γεγονός.

 Είναι καλό που γινονται διαγωνισμοί, είναι καλό που βλέπεις πλέον μεσω του διαδικτύου, ποσο υψηλό είναι το επίπεδο, ακόμα και οι ερασιτέχνες δουλεύουν με επαγγελματικά πρότυπα και ακούς ουκ ολίγες φορές, μην πω και τις περισσότερες επαγγελματικότατο αποτέλεσμα και αυτό φαίνεται και στις νεότερες γενιές. Αυτό είναι το καλύτερο πιστεύω στην όλη διαδικασία.

  Είναι ενα γεγονός που οι λάτρεις της μουσικής και μουσικής τεχνολογίας θα πρέπει να γιορτάζουν. 

 Είναι πολύ ωραία τα πράγματα και το να κερδίσει κάποιος ειναι και υποκειμενικό, στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν σημαίνει πως είναι ο καλύτερος, σίγουρα ομως θα κερδίσει ένας ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ και αυτό εδειξαν και οι προηγούμενοι διαγωνισμοι τους.

 

 ε?

 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

 

ε...

ναι

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, otto## είπε

Αυτός είναι ο Καμμένος. Ο άλλος είναι απλα καμένος. 

Είμαι ανορθόγραφος,είχα και αυτόν τον λεβέντη!! στο μυαλό μου...δεν άργησε να γίνει το κακό

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, otto## είπε

Αυτός είναι ο Καμμένος. Ο άλλος είναι απλα καμένος. 

Δηλαδή ο Καμμένος δεν είναι καμμένος?:classic_rolleyes:

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Δηλαδή ο Καμμένος δεν είναι καμμένος?:classic_rolleyes:

Μάθημα ορθογραφίας από τον δάσκαλο του φόρουμ...😂

 

Τα ρήματα που τελειώνουν σε π, β, φ ή πτ, σχηματίζουν μετοχές και ουσιαστικά με διπλό "μ"

Π.χ. γράφω ---> γράμμα, γραμμένος

        σκάβω ---> σκάμμα, σκαμμένος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Άσχετο και offtopic...., αλλά μ'άρέσει που ο μοναδικός μου fan😘 ( απ'την Ολλανδία....) και το μέλος με το καλύτερο γούστο στην μουσική εδώ μέσα, αντί για otto##  στην καμπάνα με τις ειδοποιήσεις πάνω δεξιά εμφανίζεται σαν otto11....🤭

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου