Προς το περιεχόμενο

Άλλος ένας διαγωνισμός από την Adam


panorios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Εσύ ειδικά, να το κάνεις sci - fi.

Αυτοί οι δύο της φωτογραφίας, είναι από τους τελευταίους εναπομείναντες του ανθρώπινου είδους, μετά από επίθση διαγαλαξιακών στρατευμάτων την ώρα που ο πόλεμος στην Ανδρομέδα μαίνεται.

 

Οι τλευταίοι άνθρωποι κρύβονται οργανωμένοι σε κοινότητες στα ερείπια των μεγαλουπόλεων.

Οι συγκεκριμένοι δύο, είναι σε αποστολή να βρουν την μήτρα δεδομένων των εξωγήινων που βρίσκεται κάπου στα υπόγεια του πρώην μετρό της Νέας Υόρκης, πράγμα που θα τους επιτρέψει να επιφέρουν τεράστιο χτύπημα, χρησιμοποιώντας το ίδιο τους το dna.

 

Η συνέχεια ελπίζω από τον cos_dr .....

έτσι όπως το περιγράφεις, ταιριάζει ταμάμ στο δικό μου, πού ήδη φυσικά είναι έτοιμο, το μόνο θέμα είναι το κουτσούρεμα στο μισό λεπτό....και το fade out

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Τhe opening......... η εικόνα......

 

 Η τσιλιαδόροι είναι και κάθονται στο αυτοκίνητο και οι συνεργοί ανοίγουν την τράπεζα ή ειναι φίλοι και αυτός το σκέφτεται μηπως είναι η κατάλληλη στιγμή να της την πέσει.

 

 Αλλα αυτή πινει καφέ και αυτος φοράει σκούφο.......................

 Αρα τσιλιαδόροι ειναι ή αυτή το αφεντικό και ο άλλος βγαίνει που και που και κοιτάει τα στενά.

 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Λοιπόν, σοβαρά τώρα, έβαλα χθες την μάνα μου να δει την φωτό, και την ρώτησα τι της έρχεται.

 

Είναι φίλοι, μου είπε, αυτή είναι παντρεμένη και ο άντρας της την κερατώνει. Προθυμοποιήθηκε ο καλός της φίλος (που ξέρει τον άντρα της από παλιά) να παρακολουθήσει τον άντρα της και τον είδε να μπαίνει με γκόμενα (εντυπωσιακή ξανθιά με ανάλογο ντύσιμο) σε ξενοδοχείο.

 

Περιμένοντας να βγουν, τηλεφωνεί στην σύζυγο (και φίλη του) να έρθει αμέσως να τους πιάσουν στα πράσα, έτσι ώστε να βγει εις βάρος του σύζυγου το διαζύγιο, και να πάρει αυτός το κορίτσι, που αν και φίλη την γούσταρε από παλιά.

Αυτή ήρθε αμέσως με το αυτοκίνητο, πήρε καφέ, και τους περιμένουν να σκάσουν μύτη.

 

Καλή η μάνα μου?

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Καλή η μάνα μου?

Τώρα εξηγούνται όλα. 

 

ΦΑΣΙΟΝ, φωτό έχουμε;

Επεξεργασμένο από otto##
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Λοιπόν, σοβαρά τώρα, έβαλα χθες την μάνα μου να δει την φωτό, και την ρώτησα τι της έρχεται.

 

Είναι φίλοι, μου είπε, αυτή είναι παντρεμένη και ο άντρας της την κερατώνει. Προθυμοποιήθηκε ο καλός της φίλος (που ξέρει τον άντρα της από παλιά) να παρακολουθήσει τον άντρα της και τον είδε να μπαίνει με γκόμενα (εντυπωσιακή ξανθιά με ανάλογο ντύσιμο) σε ξενοδοχείο.

 

Περιμένοντας να βγουν, τηλεφωνεί στην σύζυγο (και φίλη του) να έρθει αμέσως να τους πιάσουν στα πράσα, έτσι ώστε να βγει εις βάρος του σύζυγου το διαζύγιο, και να πάρει αυτός το κορίτσι, που αν και φίλη την γούσταρε από παλιά.

 

Καλή η μάνα μου?

 

 Παίζει κι αυτό.

 Πάντως από το ντύσιμο, βρωμάει CIA η υπόθεση. χαχαχαχαχαχα

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, cos_dr είπε

 

 Παίζει κι αυτό.

 Πάντως από το ντύσιμο, βρωμάει CIA η υπόθεση. χαχαχαχαχαχα

Τώρα που ξαναβλέπω την γυναίκα, θα μπορούσε να είναι ρωσσίδα κατάσκοπος, ή ακόμα καλύτερα πρώην ανατολικογερμανίδα.

Το 'χει το στυλάκι.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fusiongtr είπε

Τώρα που ξαναβλέπω την γυναίκα, θα μπορούσε να είναι ρωσσίδα κατάσκοπος, ή ακόμα καλύτερα πρώην ανατολικογερμανίδα.

Το 'χει το στυλάκι.

πρέπει να βρω ένα sample μπαλαλάϊκα....

  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Έχω γράψει τα πάντα πέρα από drums. Δεν έχω ξαναγράψει ποτέ, θα γελάσει και ο κάθε πικραμένος μάλλον. :classic_laugh:

 

Πάντως ενώ στην αρχή ξενέρωσα με τα 30 δευτερόλεπτα, εν τέλει ήταν μια πολύ καλή "άσκηση" για να δω αν μπορώ να βρω ιδέες χωρίς να πλατιάσω και να ταιριάζουν και με αυτό το vibe που είχα όταν πρωτοείδα την εικόνα. 

  • Like 1

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου