Προς το περιεχόμενο

προβλημα με αγγελιες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Το πρόβλημα λύθηκε. Ήταν προσωρινό.

 

Ευχαριστώ για την ειδοποίηση.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια κ μιας κ επιασα τα προβληματα...εδω κ καιρο οταν παω απο κινητο μονο,να βαλω μια αγγελια στη hotlist,μου βγαζει το παρακατω

Screenshot_2019-02-08-16-39-07-910_com.android.chrome.png

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ένα άλλο θέμα που έχουν οι αγγελίες είναι το εξής:

 

Αφού πουληθεί κάτι και ενεργοποιήσεις το [sold], όταν λήξει χρονικά η αγγελία εμφανίζει την αγγελία ως ληγμένη αλλά έχει απενεργοποιηθεί το [sold].

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τολμήσω να αναφέρω και εγω ξανα το κλασικο "Remember me" που δε λειτουργει ή θα μου πειτε οτι ειναι φυσιολογικο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά.

Όταν ενεργοποιήσεις το sold σε κάποια αγγελία σου, στην συνέχεια δεν μπορεί κανένας να δει τις καρτέλες με στοιχεία επικοινωνίας, άλλες αγγελίες κ.λπ. Με αυτόν τον τρόπο όμως πως μπορεί ο αγοραστής του αντικειμένου να αφήσει feedback;

Αυτό που κάνω μέχρι πρότινος είναι να ανοίγω ξανά την αγγελία με την υποσημείωση ότι είναι για feedback.

Έχετε ανάλογη εμπειρία;

Επεξεργασμένο από ekim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
18 ώρες πριν, noe13 είπε

Ωραια κ μιας κ επιασα τα προβληματα...εδω κ καιρο οταν παω απο κινητο μονο,να βαλω μια αγγελια στη hotlist,μου βγαζει το παρακατω

 

 

Το πρόβλημα δημιουργείται ότα χρησιμοποιείς την desktop εμφάνιση σε κινητό, καθως αυτη η λειτουργία δεν υπάρχει σε μικρές οθόνες.

 

18 ώρες πριν, Μανώλης Χναράκης είπε

Ένα άλλο θέμα που έχουν οι αγγελίες είναι το εξής:

 

Αφού πουληθεί κάτι και ενεργοποιήσεις το [sold], όταν λήξει χρονικά η αγγελία εμφανίζει την αγγελία ως ληγμένη αλλά έχει απενεργοποιηθεί το [sold].

 

Δεν έχω τρόπο να το διασταυρώσω αυτό.

 

2 ώρες πριν, neokosmi είπε

Να τολμήσω να αναφέρω και εγω ξανα το κλασικο "Remember me" που δε λειτουργει ή θα μου πειτε οτι ειναι φυσιολογικο? 

 

"Φυσιολογικό" δεν υπάρχει σαν όρος όταν μιλάμε για software. Ο κώδικας γράφεται για να εξυπηρετεί μια κατάσταση που δυστυχώς δεν ισχύει πλέον και έχει πάρει άλλη τροπή. Ξέρω πως θυμώνεις αλλά θα χρειαστεί να το υποστείς λίγο ακόμα μέχρι να αναβαθμιστεί η σελίδα.

 

2 ώρες πριν, ekim είπε

Καλημέρα παιδιά.

Όταν ενεργοποιήσεις το sold σε κάποια αγγελία σου, στην συνέχεια δεν μπορεί κανένας να δει τις καρτέλες με στοιχεία επικοινωνίας, άλλες αγγελίες κ.λπ. Με αυτόν τον τρόπο όμως πως μπορεί ο αγοραστής του αντικειμένου να αφήσει feedback;

Αυτό που κάνω μέχρι πρότινος είναι να ανοίγω ξανά την αγγελία με την υποσημείωση ότι είναι για feedback.

Έχετε ανάλογη εμπειρία;

 

Εχεις δίκιο δεν υπάρχει άλλος τρόπος παρα να αφήσεις ανοιχτή την αγγελία μια μέρα για να αξιολογήσει ο συναλλασσόμενος.  Ισως αν δημιουργηθεί ένα πεδίο σχετικό στην καρτέλα με τα προσωπικά στοιχεία. Η αξιολόγηση κανονικά αφορούσε επαγγελματίες που έτσι κι αλλιώς θα είχαν μόνιμη σελίδα του καταστήματος και εγω το άνοιξα "προσωρινά" για όλους με αυτό το αποτέλεσμα.

Παρ όλα αυτά υπάρχει τρόπος στις Οδηγίες: 

Παράθεση

Αν δεν εμφανίζονται τα στοιχεία του επειδή τα έχει αποκρύψει με την επιλογή Sold, ζητήστε απο αυτόν που θα δεχθεί τον σχολιασμό να ακολουθήσει τις εξής ενέργειες: 
Μέσα απο το προφίλ σας επιλέξετε να εμφανίσετε όποια αγγελία σας (ενεργή ή μη) υπάρχει. Επιλέξτε "Επικοινωνία" και στη συνέχεια "Αλλες καταχωρίσεις απο το ίδιο μέλος" και αντιγράψτε απο το σημείο που φαίνονται οι διευθύνσεις στο Browser, το link που θα είναι κάπως έτσι: http://smart.noiz.gr/user_listings.php?id=99234. Στείλτε το link στον ενδιαφερόμενο για σχολιασμό.

 

Απο αυτή την εβδομάδα όμως θα μπω στην διαδικασία της σοβαρής αναβάθμισης των αγγελιών που θα λύνει όλα τα μικρά αυτά  προβλήματα και θα προσθέτει νέες εύχρηστες λειτουργίες. Ευχαριστώ για την υποστήριξη σας.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
2 ώρες πριν, yameth είπε

Δεν έχω τρόπο να το διασταυρώσω αυτό.

 

Βάλε μία αγγελία, κατόπιν επέλεξε το 'sold' και περίμενε 12 ημέρες να λήξει.

Όταν λήξει θα σου εμφανιστεί μεν ως ληγμένη αλλά θα έχει απενεργοποιηθεί δε και το 'sold'.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου